Simülasyon teorisi

“Sen de herkes gibi bir köle olarak doğdun. Dokunamadığın, tadamadığın ya da koklayamadığın bir hapishanedesin. Beyninin içi bir hapishane. Ne yazık ki, Matrix’in ne olduğu kimseye anlatılamaz. Bunu kendin görmek zorundasın. Bu senin son şansın. Bundan sonra, bir geri dönüş olmayacak. Mavi hapı alırsan, bu hikaye sona erer, yatağında uyanırsın ve istediğin her neyse ona inanırsın. Kırmızı hapı alırsan Harikalar Diyarı’nda kalırsın. Ben de sana tavşan deliğinin gittiği yerleri gösteririm. Unutma… Sana vadettiğim tek şey gerçek, fazlası değil…”

-Morpheus
Bu da çok iyidir 🤌

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben NPC değilim yemin edebilirim. Ayrıca NPC'ler de kendilerinin NPC olduğunu bilmez sende NPC olabilirsin. Tıbben bunun bir açıklaması vardı aslında kendini filmde başrol hayatı da film gibi görmekti galiba.
Şimdi siz yemin ettiniz diye NPC değil misiniz 😃
Ben NPC'yim dersem de ben NPC olur muyum? Veya belki öyleyim??

Ben NPC değilim yemin edebilirim. Ayrıca NPC'ler de kendilerinin NPC olduğunu bilmez sende NPC olabilirsin. Tıbben bunun bir açıklaması vardı aslında kendini filmde başrol hayatı da film gibi görmekti galiba.
Her neyse yani bu konu aklıma gelip gidecek bir konu gibi gelmedi bana bir şeyleri kafaya çok takan bir insanım bu konu beni deliliğe getirir diye korktum şu an kesinlikle yukardaki arkadaşlar gibi rahat bir şekilde mesaj yazamıyorum.

Her neyse yani bu konu aklıma gelip gidecek bir konu gibi gelmedi bana bir şeyleri kafaya çok takan bir insanım bu konu beni deliliğe getirir diye korktum şu an kesinlikle yukardaki arkadaşlar gibi rahat bir şekilde mesaj yazamıyorum.
Simülasyon olsa ne değişecek, yine aynı yarına uyanacaksın. Çalışıp, evlenip, iki sevişip hepimiz öleceğiz. Evrende zerre kadar değerimiz yok salla geç. Maksimum 100 sene yaşayan karbon bazlı bir canlıyız.

Her neyse yani bu konu aklıma gelip gidecek bir konu gibi gelmedi bana bir şeyleri kafaya çok takan bir insanım bu konu beni deliliğe getirir diye korktum şu an kesinlikle yukarıdaki arkadaşlar gibi rahat bir şekilde mesaj yazamıyorum.

Kesin cevap sadece İslam'da. Kuşkusuz Allah katında din İslam'dır.

Beni huzursuz ediyor ama mantıklı veya mantıksız argümanları araştırmaktan kendimi alamıyorum bunu yapmamam gerekiyor sanırım canım biraz sıkıldı ve böyle şeylere odaklandım. Zamanımı daha dolu geçirmem gerekiyor.

Beni huzursuz ediyor ama mantıklı veya mantıksız argümanları araştırmaktan kendimi alamıyorum bunu yapmamam gerekiyor sanırım canım biraz sıkıldı ve böyle şeylere odaklandım. Zamanımı daha dolu geçirmem gerekiyor.
Zamanı dolu geçirmek mi? Dostum bu konuyu düşünüp araştıran bilim adamları var 😅

Simülasyon olsa ne değişecek, yine aynı yarına uyanacaksın. Çalışıp, evlenip, iki sevişip hepimiz öleceğiz. Evrende zerre kadar değerimiz yok salla geç. Maksimum 100 sene yaşayan karbon bazlı bir canlıyız.
Evet aslında doğru söylüyorsun ama beni korkutan şey kafaya çok takan biriyim ve gerçekten böyle düşünemeyeceğimi biliyorum sonunun kötü olmasından korkuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı