Şınav çekmekte zorlanmak

cxnnorx

Hectopat
Arkadaşlar nedense şınav çekemiyorum, kolumda yumurtaya benzer kas var, fakat genede 4-10 tane şınav çekebiliyorum, gerisi gelmiyor, ama, kolumu kafama koymadan, durmadan 150-200 mekik çekebiliyorum, kolumu koyduğumdada 50 civarı ama nedense şınav çekmekte aşırı zorlanıyorum, nasıl daha fazla çekebilirim?

Kilom: 54.
Boyum: 170.

Ben 4 sene önce hiç şınav çekemiyordum, biraz çalıştım ve artık 2 tane falan çekebiliyorum üst üste :D Dendiği gibi kas çalışmak işine yarar.

Bir anda 100 tane şınav çekmeyi beklemiyordun herhalde. 1. gün 4 tane çekersin, 2. gün 4 tane çekersin baktın 3. gün 10 tane çekiyorsun. Çektikçe alışıyor vücut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıda ki video da nasıl arttırabileceğini söylüyor şınavını

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yukarıda ki video da ise mekik nasıl çekilir ya da karın kası sporlarında yapılması gerekenleri söylüyor. Senin çektiğin 150 mekik ağrıtsa bile adamın dediğini uygularsan emin ol daha fazla ağrıtacak.

Eğer belin ağrıyorsa bu arada kasın kası sporları yaparken yukarıda ki videoya bakabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı