Sınav kağıdım kaybolmuş

@SarışınHastası bunlardan benim hiçbir hocayla uğraşmayarak yaptığım notlarım. Hiçbiri bedavaya da gelmedi. İlla hocayla uğraşmak zorunda değilsiniz ve nasıl bir zevkiniz var onu bilmiyorum. Fizik öğretmenizin hatalı olduğu kesin ama ona sessiz kalarak sizde hata yapmışsınız. Konu sahibi uğraşmak istiyorsa uğraşabilir. Ben bildiğimi kadarıyla cevapladım. Son olarak beni benim yazdığım ile mesajla sizin cevabınız arasındaki bağı kurmakta zorlandım.

Eki Görüntüle 1579809
@SarışınHastası

Sınav kağıdını kaybolduğunu biliyorsan hoca sana bunu söylemiş. Büyük ihtimal olarak yeniden sınav yapacağını söylediği için sende şikayet etmek istiyorsun. İdareye söyleyebilirsin ya da daha ileri gidip ilçe milli eğitim müdürlüğüne gidebilirsin. Hoca burada hatalı olabilir ama size bedavadan yüksek not vermesini beklemeyin derim. Hocanız sınava onca çalışmış kişinin hakkına girmek istemez.

***hoca burada hatalı olabilir ama size bedavadan yüksek not vermesini beklemeyin derim. Hocanız sınava onca çalışmış kişinin hakkına girmek istemez.***

Sessiz kalmamın sebebi ben aldığım nottan memnundum zaten benim Anadolu lisesinde sınavları çalışma kağıdı adı altında veriyorlardı bazen direkt sınav kağıdını atıyorlardı.

Konu ile bağı sınav kağıdını kaybeden Hoca'nın karşısında susmak yerine hakkını aramasını savunuyorum, bir insan hata yaparsa onun sorumluluğunu almalı, daha fazla tartışmaya gerek yok konu sahibine yapabileceklerini söyledik yapıp yapmamak ona bağlı.

Geri
Yukarı