Sınav konuları neden sürekli onaylanıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dolar gündemdeyken de her gün art arda dolar konuları açılıyordu. Şu an gündemde de sınav var. Bu yüzden olduğunu düşünüyorum.

Ama burada ağlayarak Twitter'da iptal olsun gelmiyorum yazıp kirlilik yapanlar çok haklısınız seçilmeli en azında sınav yapılsın yapılmasın diye bir konu neden var yani evet desem ne demesem ne?
Hocam benim bahsettiğim de o. Kirlilik yaratmaya başladı bu tarz konular. Geneline cevap veriyorum ama amaç ilgi çekmek ve ağlamak. Sınavların yapılıp yapılmayacağı hakkında bilgi istemek değil.

Biz ne yapalım, sonra konum neden onaylanmadı diye konu açıyorsunuz. Ne yapsak yaranamıyoruz. Vay arkadaş :D.

Seçin diyor sınav olsun mu olmasın diye bir konu neden onaylanıyor burada sınav yetkilisi var sonuca göre işlem mi yapacak?
Sınav olsun olmasın girerim girmem sınava sınavlar yapılsın mı gitmeyecekmiş paşaya bak başka çaresi varmış gibi burada konu açıyor bir alay boş muhabbet yapıyor sonra oturup oyununa devam ediyor.
Saçmalık.

Açıkçası bence Online yapılmalı sınavlar. Bakın yapılmalı diyorum, geçen seneden beri imkanı olmasına rağmen yatıp, "Sınavlar iptal olsun!", "Canımız önemli!" vb. şeyler diyenlerin çoğu bu durumda.

Biz ne yapalım, sonra konum neden onaylanmadı diye konu açıyorsunuz. Ne yapsak yaranamıyoruz. Vay arkadaş :D.

Vallahi işiniz zor.

Açıkçası bence Online yapılmalı sınavlar. Bakın yapılmalı diyorum, geçen seneden beri imkanı olmasına rağmen yatıp, "Sınavlar iptal olsun!", "Canımız önemli!" vb. Şeyler siyenlerin çoğu bu durumda.

Vallahi işiniz zor..
Online daha zor herkesin internete erişimi veya iyi bir internet erişimi olmuyor.

Seçin diyor sınav olsun mu olmasın diye bir konu neden onaylanıyor burada sınav yetkilisi var sonuca göre işlem mi yapacak?
Sınav olsun olmasın girerim girmem sınava sınavlar yapılsın mı gitmeyecekmiş paşaya bak başka çaresi varmış gibi burada konu açıyor bir alay boş muhabbet yapıyor sonra oturup oyununa devam ediyor.
Saçmalık.

Ha sonra ne yapacak sınav gününe kadar böyle konulara Twitter'da tartışmalara girecek sonrasında buraya konu açacak 50'yi aldıktan sonra arkadaşlar korona zamanı sınav yaptılar moralimde yoktu 50 vermişler kötü MEB kötü hayat diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı