Sınav notlarım nasıl?

The_PeSorO

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam dostlarım. Nasılsınız? Umarım iyisinizdir bugün sizlerle sınav notlarıma ilgili danışmak için geldim. Ortaokuldan liseye yeni geçtim. Ve 9. sınıfta kendimi iyice saldım (bunun başlıca nedeni yurtta kalmam ve kendi telefon bağımlılığımı önleyememem. Orta düzey bir fen lisesinde olmam durumu daha da karartıyor. (bu yıl %3.27 ile kapattı) telefona çok sarmıştım ve sınavdan önceki güne kadar çalışmamıştım. Notlar ise tahmin edebileceğiniz gibi kötü. Yani 8 de 99,65 ortalamadan şu an 3 sınav açıklandı ve ortalamam 66.

Coğrafya (2 saat)
50.

Matematik (6 saat)
70.

Sağlık ve trafik kültürü (1 saat)
82.

Yani oldukça sıçtım. Sizce yıl sonu puanım kendimi düzeltip derslere asılırsam kaça çıkar? Ve moralimi nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Şey sağlık dersini işliyorlar mı cidden? Çoğu yerde soruları verirler genelde. 🫠

Düzeltirsin bu arada istersen. Daha 3 tane sınav dönemin olacak. Öğretmenlerinle iyi anlaşırsan sözlüler de yüksek gelir.

Ortalaman 66 değil performansalar girilirse ve diğer notlarınıda 70 üstü tutarsan ortalaman 90 üstü geliyor merak etme çok rahat toplarsın.

Ortalamayı çok yüksek yapayım diye çok kasmana gerek yok aşırı düşük yapma sınavda seni geri çekmesin 99 olsa da seni çok da ileri atmayacak diye düşünüyorum amacın üniversite sınavıdır zaten fen lisesinde okuyorsan.

Ortalamayı çok yüksek yapayım diye çok kasmana gerek yok aşırı düşük yapma sınavda seni geri çekmesin 99 olsa da seni çok da ileri atmayacak diye düşünüyorum amacın üniversite sınavıdır zaten ne okuduğunu bilmiyorum ama.

Fen lisesi demiş ya.

Selam dostlarım. Nasılsınız? Umarım iyisinizdir bugün sizlerle sınav notlarıma ilgili danışmak için geldim. Ortaokuldan liseye yeni geçtim. Ve 9. sınıfta kendimi iyice saldım (bunun başlıca nedeni yurtta kalmam ve kendi telefon bağımlılığımı önleyememem. Orta düzey bir fen lisesinde olmam durumu daha da karartıyor. (bu yıl %3.27 ile kapattı) telefona çok sarmıştım ve sınavdan önceki güne kadar çalışmamıştım. Notlar ise tahmin edebileceğiniz gibi kötü. Yani 8 de 99,65 ortalamadan şu an 3 sınav açıklandı ve ortalamam 66.

Coğrafya (2 saat)
50.

Matematik (6 saat)
70.

Sağlık ve trafik kültürü (1 saat)
82.

Yani oldukça sıçtım. Sizce yıl sonu puanım kendimi düzeltip derslere asılırsam kaça çıkar? Ve moralimi nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.
Yurtta etüt yapılmıyor mu? Telefonla da pek ilgisi yok bence zaten, 9'da dersler tekrar hep. Ben sınavdan önceki gün çalışıp 90.50 ortalamayla kapattım.

Kötü. Çok rahat toparlarsın yine de. Ben kötü bir okulda olmama rağmen amtematiğim 49'a 51 falandı. Biyoloji desen 36. Ortalamayı 80 ile kapatmıştım. Ertesi sene kuran olmadan 95 olan ortalamam kuran ile 88'e kadar düştü.

9. Sınıfsın birazcık derslerine önem versen iyi olur. Ben matematik'ten 5 kimya'dan 8 aldım mesela üzülürsün sonra.

Geri
Yukarı