Sınav notunun altında sözlü notu verilebilir mi?

bebecanciyim

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:Asus B450 M-K2
İşlemci:AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics 3.90 GHz
Takılı RAM:32,0 GB
Öncelikle iyi akşamlar değerli arkadaşlar, bugün coğrafya notumu gördüğümde bilerek dersten 49, 5'da bırakıldığımı gördüm hoca bilerek bıraktığını söyledi. Sınav notlarım 1-37 2-56, sözlü notum. 1-55 2-50 ikinci sözlü notum ikinci sınav notumun altında, ortalamam 49,5 oluyor büyük ihtimalle. Teşekkür belgesi alacaktım fakat hocamın bu yaptığı şey yüzünden alamıyorum, derste uyumuyorum ve dersin huzurunu kaçıracak şekilde de konuşmuyorum. Ödevlerimi yapıyorum, dersi dinliyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Sözlü genel olarak öğretmenin vicdanına kalmış bir şeydir. Baban yarına kadar öğretmeninle konuşursa büyük ihtimalle sözlünü yükseltir. Dikkat et baban bugün konuşsun bildiğim kadarıyla yarın sistem kapanacakmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sözlü genel olarak öğretmenin vicdanına kalmış bir şeydir. Baban yarına kadar öğretmeninle konuşursa büyük ihtimalle sözlünü yükseltir. Dikkat et baban bugün konuşsun bildiğim kadarıyla yarın sistem kapanacakmış.

Sözlü notları hoca inisiyatifi doğrultusundadır, şikayet etsen de sonuç çıkacağını sanmıyorum.

Hocanın art niyetli olduğunu düşünüyorum babamında yapabileceği bir şey yok zaten en iyi ikinci dönem yüksek not alıp doğrudan geçmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı