Sınav varken oyun oynamak

Hocam denemek bedava gidin çalışın en fazla kazanamazsınız ama deneyin.

Belli bir saate bölebilirsin. Atıyorum 3-4 saat ders çalış sonrasında oyun oyna. Ben şahsen ders çalıştıktan sonra oyun oynayacağımı bildiğim için kafam rahat çalışıyorum.

Umutsuzluk yok. 8 günümüz var ben 3.kez gireceğim ve ben de üniversiteden dolayı çalışamadım. 8 gününü iyi değerlendir. Ben daha bugün Steam dahil ne var ne yok sildim çünkü zamanı değil. Hadi kardeşim bekleme daha fazla başla gece de olsa yap otur masaya daha fazla zaman kaybetme.
Testleri indirdim masaya hocam.

Hocam 1 haftada sıfır matematikle hiçbir şey yapamazsınız.
Bütün yıl çalışmamışsınız siz en iyisi 2024 için çalışın ve PC'yi bırakın sınav senesinde ağlamazsanız kazanamazsınız ben 0 matematik 65 OBP ile mezuna kaldım bir sene dişimi sıkıp çalıştım 280k sayısal sıralama yaptım sonra bir sene daha mezuna kalıp 170bine çektim bu iki yıl içerisinde yaz tatili hariç hiç PC'ye dokunmadım(siz yaz tatilindede sınava çalışın)

Belli bir saate bölebilirsin. Atıyorum 3-4 saat ders çalış sonrasında oyun oyna. Ben şahsen ders çalıştıktan sonra oyun oynayacağımı bildiğim için kafam rahat çalışıyorum.
Sanırım en mantıklı yol bu. 1 hafta kalmış olsa da denemeye değer bence.
İraden zayıfsa bilgisayarı sat. 1 hafta boşlukta hissedersin ama sonra oturup ders çalışırsın.
Hocam Bilgisayarı emek verip çalışıp zar zor aldım satarsam birdaha geri toplıyamam.

Sanırım en mantıklı yol bu. 1 hafta kalmış olsa da denemeye değer bence.

Hocam bilgisayarı emek verip çalışıp zar zor aldım satarsam bir daha geri toplayamam.

Tekrar toplarsın. Eğitiminden önemli mi kendine sor. Ders çalışıp günde 2 saat oynayabilirsin fakat seninki biraz bağımlılık olmuş gibi.

Hocam 1 haftada sıfır matematikle hiçbir şey yapamazsınız.
Bütün yıl çalışmamışsınız siz en iyisi 2024 için çalışın ve PC'yi bırakın sınav senesinde ağlamazsanız kazanamazsınız ben 0 matematik 65 OBP ile mezuna kaldım bir sene dişimi sıkıp çalıştım 280k sayısal sıralama yaptım sonra bir sene daha mezuna kalıp 170bine çektim bu iki yıl içerisinde yaz tatili hariç hiç PC'ye dokunmadım(siz yaz tatilindede sınava çalışın)
Hocam Polislik için matematikte 4 net yetiyor bence 4 net yapabilirim o kadar da değildir matematiğim. Mezuna kalmak istemiyorum, Meslek lisesinde okuyorum hemşire yardımcılığı bölümünde okuyorum. Eğer hiçbir sınavda başarı elde edemezsem diplomayla yurtdışında hemşire yardımcısı yada hasta bakıcısı gibi mesleklere gitmeyi düşünüyorum.

Tekrar toplarsın. Eğitiminden önemli mi kendine sor. Ders çalışıp günde 2 saat oynayabilirsin fakat seninki biraz bağımlılık olmuş gibi.
Evet hocam bağımlılık oldu. Ailemden baya azar işitiyorum bu konu yüzünden ama ders çalışıp sonrasında pc oynama şeyini deniyeceğim.

Hocam polislik için matematikte 4 net yetiyor bence 4 net yapabilirim o kadar da değildir matematiğim. Mezuna kalmak istemiyorum, meslek lisesinde okuyorum hemşire yardımcılığı bölümünde okuyorum. Eğer hiçbir sınavda başarı elde edemezsem diplomayla yurt dışında hemşire yardımcısı ya da hasta bakıcısı gibi mesleklere gitmeyi düşünüyorum.

Yaparsın dostum. 0 matematikle her sene 2 net çıkarıyorum. Benim kadar kötü değilsen biraz zorla kalan sürede ne öğrensen kâr.

Büyük ihtimal ile dopamin direncin öyle yükselmiş ki dersin başında 30dakika bile kalamıyorsun. Hayatında dopamin salgılatan her şeyi kes (Abur cubur, mastürbasyon, sıcacık duş, PC, YouTube, sosyal medya) bunu 3 gün bile yapmayı başarabilirsen değiştiğini hissedeceksin.

Geri
Yukarı