Şınav ve mekik hızlı kilo verdirtir mi?

Yer
Üsküdar
Hocalarım akşam annemin dayısı bilek güreşine davet etti. Kaybettim. Şimdi adam 50 yaşından fazla ve güçlü bana göre. Ben de güçlü biri değilim. Sonra 10 şınav 10 mekik çek sabah akşam, 1 ay sonra gel dedi. Ben de şu an 70 kiloyum. Bir 15 kilo vermeyi düşündüm. Hazır yiyecek atıştırmalıkları bıraktım. Şimdilik günde 20 mekik 20 şınav ile 15 kilo vermek mümkün mü? 55 olmasa da 60'a düşsem oda yeterli olur. 55'e düşmeyi istiyorum çünkü dışarıdan kötü gözüküyorum. 13 yaşındayım, boyum 1.73 ama yine de kilolu gözüküyorum gibime geldi. Siz ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım akşam annemin dayısı bilek güreşine davet etti. Kaybettim. Şimdi adam 50 yaşından fazla ve güçlü bana göre. Ben de güçlü biri değilim. Sonra 10 şınav 10 mekik çek sabah akşam, 1 ay sonra gel dedi. Ben de şu an 70 kiloyum. Bir 15 kilo vermeyi düşündüm. Hazır yiyecek atıştırmalıkları bıraktım. Şimdilik günde 20 mekik 20 şınav ile 15 kilo vermek mümkün mü? 55 olmasa da 60'a düşsem oda yeterli olur. 55'e düşmeyi istiyorum çünkü dışarıdan kötü gözüküyorum. 13 yaşındayım, boyum 1.73 ama yine de kilolu gözüküyorum gibime geldi. Siz ne dersiniz?

Daha yolun başındasınız spor yapın evet ama ani kilo düşüşü ette sarkma gibi kötü gözükücek fiziksel görünümde hasar bırakır boyunuz uzayabilir. Şu an 15 yaşındayım 1.83 belli olmaz sizinki uzamaya devam edebilir yavaş kilo verin.

Hayır tam olarak verdirmez sadece güçlendirir. Çünkü kardiyo hareketi değiller yağ yakımı için kardiyo yapmanız gerekiyor yürüyüş yapın bisiklet sürün merdiven çıkın Plank hareketini yapın işte o zaman kilo vermeye başlarsınız tabiki beslenme de önemli aşırı şekerli şeylerden ve ekmekten uzak durmak gerek. Bunları yazınca kendimi diyetisyen gibi hissettim :D Ben bu sayede 3 ayda 10 kilo vermiştim.

Onları yapmak kalori yakımını arttırmaktan dolayı kilo verdirebilir ama bilek güreşinde güçlendirecek bir hareket değil yani bunları yaptığınız için o kişiyi yeneceğinizi sanmayın.

En az 45 50. Ben 25 kg verdim sarkma falan oluşmadı hiçbir yerimde.
50 kiloyu nerede vericeğim allah aşkına.

Onları yapmak kalori yakımını arttırmaktan dolayı kilo verdirebilir ama bilek güreşinde güçlendirecek bir hareket değil yani bunları yaptığınız için o kişiyi yeneceğinizi sanmayın.
Maksat kilo vermek olsun. Aklıma takılmıştı teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı