Sınava çalışırken bir kaynaktan çalışmak yeterli midir?

@Agresifrhyme YKS sınava tek kaynakla çalışırsan belki bir ihtimal ilk bir milyona girebilirsin. :D YKS için birçok kaynak kullanmak gerekiyor. Sadece matematik için 12 farklı kaynağı tek bir yılda bitirilmesini isteyen hocalar var mesela, bu şekilde çalışan kişiler de var. Ne kadar farklı kaynak o kadar fazla soru tipi görmesini sağlar.

Hocam hayır derken hangisine hayır dediniz onu anlayamadım :D. Yani bir kaynaktan çalışmaya mı yoksa birçok kaynaktan çalışmaya mı?
Hocam yks 'de olur lgs' de. Sence 1 kaynak bir video çözümle iyi bir yer kazanabilir misin? Çoğu yks öğrencisi haftalık bir kaynak bitirecek düzeyde

Hocam YKS'de olur LGS'de. Sence 1 kaynak bir video çözümle iyi bir yer kazanabilir misin? Çoğu YKS öğrencisi haftalık bir kaynak bitirecek düzeyde

O kadar da değil. Her hafta bir kaynak bitirse çözecek kaynak kalmaz :D. İlk 1000'e oynayanlardan bahsediyorsanız bile bu abartılı yani.

Hocam ben biraz yanlış ifade etmişim galiba kaynak derken aslında konu anlatımı anlamında demiştim yoksa kaynak soru çözümü olarak yine 5-6 soru bankası bitirmeyi düşünüyor. Her dersten.

O kadar da değil. Her hafta bir kaynak bitirse çözecek kaynak kalmaz :D. İlk 1000'e oynayanlardan bahsediyorsanız bile bu abartılı yani.
Tabiki de abartı. Abartı olması yapmıyorlar gerçeğini değiştirmez de yani lgs için benim bildiğim kadarıyla yüzde 2 isteyen bir adam en az 90 kaynak bitirmeli. Benim kampımdakiler hep öyleydi.
Hocam ben biraz yanlış ifade etmişim galiba kaynak derken aslında konu anlatımı anlamında demiştim yoksa kaynak soru çözümü olarak yine 5-6 soru bankası bitirmeyi düşünüyor. Her dersten.
Anladım hocam. Pardon. Bence belirli bir hoca koyma. Bir konuyu hangi hoca daha iyi anlatır diyorsan onu seç.

Geri
Yukarı