Sınava çalışmak için cihaz önerisi

ASUS 400W PSU - Güç Kaynağı ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 919430771

Bir de hocam kasayı ve güç kaynağını 2. elden ucuz bir şey alabilirsiniz. Çok bir önemi yok 0 veya 2. el olmasının. 1460 TL 0 parçalar tuttu, 150 TL de kasa güç kaynağı deseniz 1600 TL oldu PC. Bir de hocam depolamaya çok ihtiyacınız var mı? @Warrior123
Tamamdır hocam ben onu 1500 küsürlere sabitlerim bir şekilde :). Depolama'ya ihtiyacım olmaz pek. Çünkü yükleme yaşanmaz zaten sınav adına izleme odaklı kullanacağım cihazı. Biraz daha 2. El siteler olsun/ mağaza olsun inceledikten sonra temiz bulursam 2. El'de alabilirim sorun yok.

Yeniden çok teşekkür ettim.

Tamamdır hocam ben onu 1500 küsurlere sabitlerim bir şekilde :). Depolama'ya ihtiyacım olmaz pek. Çünkü yükleme yaşanmaz zaten sınav adına izleme odaklı kullanacağım cihazı. Biraz daha 2. el siteler olsun/ mağaza olsun inceledikten sonra temiz bulursam 2. El'de alabilirim sorun yok.

Yeniden çok teşekkür ettim.

Rica ederim hocam tekrar sormak istediklerinizi sorarsınız ben hep buradayım.

Eğer tasarımcıysanız MacBook öneririm yazılım bilişim okuyorsanız FreeDOS PC alabilirsiniz onlar daha ucuza gelir ve içine Linux kurarsanız çok rahat edeceksinizdir, ha evet ben teknik ressam öğrencisiyim veya mekatronik okuyorum PCI tasarlayıp AutoCAD'da işlem yapıyorum derseniz bu konu daha çok tartışılabilir.

Eğer tasarımcıysanız MacBook öneririm yazılım bilişim okuyorsanız FreeDOS PC alabilirsiniz onlar daha ucuza gelir ve içine Linux kurarsanız çok rahat edeceksinizdir, ha evet ben teknik ressam öğrencisiyim veya mekatronik okuyorum PCI tasarlayıp AutoCAD'da işlem yapıyorum derseniz bu konu daha çok tartışılabilir.

Hocam amaç o değil, amaç sınava hazırlık için web kullanımı, Online ders, video vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı