Sınava son gün kala çalışasım yok

EmreSunars

Hectopat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 1600AF
Sapphire Pulse Rx 580 8gb OC
Kingston Hyperx Fury 8X2 3200mhz rgb
Adata SU630 240GB
WD BLUE 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
Bu hafta matematik sınavıma yoğunlaştım ve konuları anlayıp çözebilmeye başladım. Yarın matematik sınavım var. Aklımdaki ise şuydu: 5'ten sonra konulara son bir tekrar yapmaktı ama şu an ders çalışasım yok. Çalışınca da bildiklerimi unutuyormuş gibi hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hafta matematik sınavıma yoğunlaştım ve konuları anlayıp çözebilmeye başladım. Yarın matematik sınavım var. Aklımdaki ise şuydu: 5'ten sonra konulara son bir tekrar yapmaktı ama şu an ders çalışasım yok. Çalışınca da bildiklerimi unutuyormuş gibi hissediyorum.

Ben de sınavdan önce hiçbir şeyi anlamıyorum, sınav anında her şey geri geliyor ilginç bir şekilde.

Son gün çalışma hocam. LGS, YKS ve TYT'de bile çalışılmaz yoksa kafan gider. Stres atmak için oyun falan oyna. Gerek varsa az çalış ama çok çalışma hiç yapamazsın.

Son gün çalışma hocam. LGS, YKS ve TYT'de bile çalışılmaz yoksa kafan gider. Stres atmak için oyun falan oyna. Gerek varsa az çalış ama çok çalışma hiç yapamazsın.

Sınava son gün kala çalışmayla pek bir şey yapamazsınız, bu ders özellikle matematikse. Hocanızın yazdırdığı şeylere 1-2 saat de olsa bir göz atın derim ben.

Sınava 2 haftadır çalışıyorum bu hafta daha yoğun çalıştım ama şu an sanki ders çalıştıkça unutuyormuşum gibi geliyor.
Çalışma o zaman.

Düşük almaktan korkuyorum.

Sınava 2 haftadır çalışıyorum bu hafta daha yoğun çalıştım ama şu an sanki ders çalıştıkça unutuyormuşum gibi geliyor.

Düşük almaktan korkuyorum.
Hiç mi çalışmadın yoksa az olsa çalıştın mı yani konuyu anlıyor musun? Konunun videosunu izle belki bir şey olmaz.

Hiç mi çalışmadın yoksa az olsa çalıştın mı yani konuyu anlıyor musun? Konunun videosunu izle belki bir şey olmaz.

Konuyu yapabiliyorum ama çalıştıkça yapamamaya başladım. Polinomlardayız ben 2 hafta öncesine kadar ders dinlemiyordum ama sınıfta inek öğrenci denilenler arasındayım 2 hafta önceden haftada 3 gün günde 3saat matematik çalışmaya başladım ve gayet de rahat yapıyorum ama dün ve bugün sanki çalıştıkça aklım havalara gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı