Sınavdan düşük aldığım için canım sıkkın

9. sınıf İngilizce çok basit 10'da aynı şekilde çalışırsan yapabilirsin disiplin çok önemli.
11 de aynı şekilde. 12'de İngilizce yok ama olsa yine aynı şekilde olurdu. 12'yi bırak ortaokul da aynı şekilde. Neredeyse İngilizce dersi almaya başladığımız sınıftan beri aynı şeyleri görüp görüp duruyoruz zaten.

9. sınıf İngilizce çok basit 10'da aynı şekilde çalışırsan yapabilirsin disiplin çok önemli.

10.sınıfda ki İngilizce 8.sınıfdan 7.sınıfdan daha kolay bence. 10.sınıf olarak bu sene ingilizceye çalışacağımı bile sanmıyorum aslında dil seçsem de güzel olur ama bilmiyorum.

10.sınıfda ki İngilizce 8.sınıfdan 7.sınıfdan daha kolay bence. 10.sınıf olarak bu sene ingilizceye çalışacağımı bile sanmıyorum aslında dil seçsem de güzel olur ama bilmiyorum.

Kesinlikle öyle bu arada dil seçmek yerine eşit ağırlık seçip hem dile hem de matematiğe hazır olman daha mantıklı.

Merhaba arkadaşlar. Bugün İngilizce'den 35 aldım, canım çok sıkkın, sabahtan beri onu düsünüyorum.

9.sınıf İngilizcesi basit sen bir de 10.sınıfı gör neyse dalga geçmek istemiyorum ama lisede en basit 4 saate sahip ders o maalesef ve bende girdim İngilizceye bugün tam puan aldım büyük ihtimalle ya da 90 aldım.

9.sınıf ingilizcesi basit sen bir de 10.sınıfı gör neyse dalga geçmek istemiyorum ama lisede en basit 4 saate sahip ders o maalesef ve bende girdim ingilizceye bugün tam puan aldım büyük ihtimalle ya da 90 aldım.

Yapamıyorum. Ne yapmamı önerirsin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapamıyorum. Ne yapmamı önerirsin?

9.sınıf İngilizce düzeyi A2 düzeyi. Gerçekten bu kadar düşük aldıysan temelin epey zayıf gibi. İngilizcenin temeli A1 YouTube'da A1'i baştan sona anlatan kanallar bulabilirsin. Eğer bu eksiğini kapatıp okuluna yetişmeyi düşünürsen ve maddi durumun varsa iki kurluk (A1-A2) İngilizce kurslarına gidebilirsin.

Geri
Yukarı