Sınavdan kötü not aldığımı nasıl açıklarım?

safab_48

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra v16.6.6 i5 10200h gtx 1650ti 16gb ram 500gb ssd
Öncelikle merhaba. Nasıl başlayayim. 10.sinifim matematik ilk sınavım 41 ikinci 15 nispeten iyi bir okulda okuyorum. Geneli %8 aşağısı sınıf okulun en iyi sınıfı sonradan geldim okula mayıs'ın başında. Annem babam memur ablam tip bölümünde okuyor. Bizde kesinlikle aile baskısı yok. Elimden geleni yaptığım sürece sağlık olsun diyorlar. Ama bu 2.sınavı nasıl söylerim utanıyorum. Sınavlara son hafta çalışıyorum 0 bilgi ile. Dersleri dinlemiyorum. Artık kendimden soğudum. Oysa geçen yıl ort 92 idi. Matim 90 civarlarindaydi. Napmam gerek moral verin bir şey verin? Böyle konuları hayatta burada anlatmam aslında ama doldum artık.

Oğlun başaramadı anne...

Korkacak bir şey yok, zaten belirtmişsiniz baskı olmadığını. Vaktinde çalışmadım son gün çalışmaklada olmuyor, bir dahaki sınavlara sıkı çalışacağım deyin garantisini verin bir şey demezler. Herhangi bir sıkıntınız varsa onu da konuşun, ben açık öğretime geçmiştim okulu istemediğim için, 10.sınıfın başından beri tartıştık 11 de geçmeyi kabul etmişlerdi eninde sonunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı