Sınavıma nasıl çalışabilirim?

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
Yarın biyoloji ve İngilizce sınavım var. İngilizcem iyi olduğu için çok kasmıyorum ama biyoloji beni korkutuyor. Not almadan çalışırsam unuturum diye korkuyorum not alırsam dersten sıkılıyorum ilgim kalmıyor. Ne yapmalıyım?

Şimdi ne kızgın ne üzgün atmayın bunu buraya yazıyorsanız güzelce bir soğuk su içmeniz gerek. Tonguç falan izleyin fakat bu saatten sonra nafile.

Yarın biyoloji ve İngilizce sınavım var. İngilizcem iyi olduğu için çok kasmıyorum ama biyoloji beni korkutuyor. Not almadan çalışırsam unuturum diye korkuyorum not alırsam dersten sıkılıyorum ilgim kalmıyor. Ne yapmalıyım?

Bu saatten sonra bir tık zorlanırsın ama video izleyip önemli yerleri not alarak çalış başka yolu yok

10.sınıfım 2 saat çalışma ile 72 aldım.
Hocalara Geldik izleyin not kağıtları tutun çıkmış soruların çözümlerini izleyip not tutun 4 5 test çözdün yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

1 Kasım'a kadar olan konulardan sorumlu tuttukları için büyütülecek bir şey yok. Video vesaire izleme, zaman kaybı. Konu anlatım kaynağın varsa özet çıkar. 2-3 saate toparlarsın.

Biyoloji için not çıkarıp okuyacaksın. Not çıkarmam dersen internetten konu özetlerini oku.

Şimdi not çıkarıyorum not çıkarmak bittikten sonra MEB'in kitabına bakıp biraz EBA'da test çözerim diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı