Sınavlar 1 Mart'ta Yapılacakmış

Dünya yansa bile MEB sınav yapmaya devam edecek galiba. Neden bu insanlar kölelik sistemlerini her halükarda devam ettirmeye meraklı. Öğrencilerin toplu bir şekilde MEB'e isyan etmesi gerek ama Türk milleti devletçi özelliğine sahip olduğu için pekte büyük bir direniş çıkacak gibi gözükmüyor.

Dünya yansa bile MEB sınav yapmaya devam edecek galiba. Neden bu insanlar kölelik sistemlerini her halükarda devam ettirmeye meraklı. Öğrencilerin toplu bir şekilde MEB'e isyan etmesi gerek ama Türk milleti devletçi özelliğine sahip olduğu için pekte büyük bir direniş çıkacak gibi gözükmüyor.
Acı bir gerçek ne yazık ki.

Geçmiş olsun. Mazeret durumun olduğu için yapmak zorundalar diye biliyorum ama şu dönemde nasıl yaparlar emin değilim açıkcası.
1 ay falan yatakta kalırım da yaranın tamamen iyileşmesi 3 ay falan sürer. Hiç gidesim gelmiyor okula falan. Bir de korona var...

Benim açımdan not konusunda bir sorun yok ama umarım olmaz. Kaç vaka olduğundan haberi yok mu bunların? Çalışalım diye mi yapıyorlar, anlamadım ki. 2 kere iptal edildi. Yine edilebilir bence.
Yine iptal ederlerse Twitter'dan bütün ülke yönetimine söverim bu sefer. Bizi çalıştırıp, heyecana sokup sonra iptal etmeye hakları yok bence. Ne cezası varsa da çekeriz.
Ben okulların açılacağını pek düşünmüyorum belki bir ihtimal birinci döneme ait sınavları yapabilirler.
Bütün okullara, okulların açılacağına dair ve sınavların yapılacağına dair yönerge gelmiş.

Yine iptal ederlerse Twitter'dan bütün ülke yönetimine söverim bu sefer. Bizi çalıştırıp, heyecana sokup sonra iptal etmeye hakları yok bence. Ne cezası varsa da çekeriz.

Bütün okullara, okulların açılacağına dair ve sınavların yapılacağına dair yönerge gelmiş.

Tam çalıştığımız anda sınavlar yok oluyor.

Biz 1. sınavları acele bir şekilde olduk. Bence iptal olacak çünkü daha öğretmenler aşılanmadı bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı