Sınavlar ertelenecek mi?

23 Kasım'da sınavları başlayacak olan tanıdığımın okulu sınavların her türlü 23 Kasım'da yapılmaya başlanılacağını söylemiş. Ben de daha fazla sınav tarihini erteleyeceklerini sanmıyorum.

10. Sınıfım ve 23 Kasım'da sınavlarımız vardı lakin bildiğiniz üzere uzaktan eğitim uzatıldı. Bu yüzden sınavlarda ertelenir mi? Sizden resmi açıklama yerine şahsi düşüncelerinizi bekliyorum.
Ben de 10. sınıfa gidiyorum ve sınavlarımız çoktan bitti. Bu yüzden sınavlar iptal olmaz kesin yapılır.

Online olursa 9. sınıfta 60, 10. sınıfta 100 ortalama ile geçen ilk insan olabilirim.

Böyle bir şey imkansız veya kamera açtırırlar.
10. sınıfım ve 23 Kasım'da sınavlarımız vardı lakin bildiğiniz üzere uzaktan eğitim uzatıldı. Bu yüzden sınavlarda ertelenir mi? Sizden resmi açıklama yerine şahsi düşüncelerinizi bekliyorum.

2. dönem olma ihtimalinizde var.

Böyle bir şey imkansız veya kamera açtırırlar.

2. dönem olma ihtimalinizde var.

Bende şahsen öyle düşünüyorum. Sonuçta yüzlerce kişinin gerçekçi olmak gerekirse aşırı hijyenik olmayan bir yerde 1 hafta boyunca kalması sorun olur. Ve de 20 yaş altına gelen sokağa çıkmaya yasağından dolayı Manisa'dan Uşak'a nasıl gideceğim? Otobüs şirketi, polisler nereye gittiğimi sormayacaklar mı? Benden bir belge istemeyecekler mi gerçekten okula gittiğimi kanıtlayan. Bunları da Uşak'ta ki okulum Manisa'ya iletmesi gerekmeyecek mi? Çok karmaşıklık olur. Ve de zaten sadece 10, 11. sınıflar evlerine virüsü taşısa onlarında ailesini etkilese hesabını kim verecek? Zaten biz büyüdükçe ailelerimiz de büyüyor, onlarda da kronik rahatsızlık çıkıyor aynı benim ailemde ki gibi. Olacak olan 3. günden biri korona olacak bütün sınavları olmadan geri evlerimize yollanacağız ve kronik rahatsızlığı olan ailelerimize de bulaştıracağız.

Geri
Yukarı