Sınavlar ertelenecek mi?

KS
He162A1

He162A1

Picopat
Katılım
4 Eylül 2020
Mesajlar
710
Çözümler
1
Yer
Troposfer'de geziniyor.
Hayırlı Olsun iptal oldu
Evet.
Emin ol, ben diğer insanlardan daha çok önlemimi alıyorum. Önlem almayıp virüse yakalananlara zerre üzülmüyorum. Boşuna mı uyarılar yapılıyor? Dikkate almazlarsa olacağı budur. Ortak bir sınav tarihi verilip o süre içinde tüm sınavlar yapılıp bitirilseydi böyle saçma şeyler için düşünmek yerine zamanımızı daha verimli şeyler için kullanabilirdik. Asıl suç devlette. Uyarılar yapmalarına rağmen halkın dinlemiyorsa zorunlu yaptıracaksın. Sonra uğraşırsın böyle boş konularla. İyi forumlar.
Bu arada moralini bozma. Sizinkiler iptal olmayacak. Sadece biz 1 Ocak gibi çok geç bir vakitte sınava gireceğiz.
 

H4ppySher

Centipat
Katılım
11 Mayıs 2020
Mesajlar
954
Makaleler
6
Çözümler
4
Yer
Döngüde
Uzaktan eğitim boyunca yattım. 23 Kasım'da sınavlarım başlayacak ve ben iki hafta kala çalışmaya başladım. Korkudan kaç haftalık müfredatı bitirdim sayılır. Matematikten basit olayların olasılığı kaldı sadece.

Ve sınavlar iptal oldu...

Bardağa dolu yolunda bakmaya çalışıyorum. Zaten bilmem gereken şeyleri öğrendim. Artı yeni bir şey öğrendim: Bu hayatta insanı g*t korkusu gibi motive eden şey yok.
 

curultie10

Kilopat
Katılım
17 Ocak 2016
Mesajlar
1.315
Makaleler
1
Çözümler
1
Biz bitirdik ama sınavları? Şimdi boşuna mı okula gittik? Boşuna mı zamanımızı harcadık, strese girdik? Senin e-okul profilinde notlar yokken benim e-okul profilimde notlar girili mi olacak? Okul 1.'leri nasıl seçilecek? Hepsi ayrı bir soru. Bu yüzden sınavların iptal olacağını sanmam.
Siz bir dönemde 1 sınav olurken biz 1 dönemde 2 sınavdan sorumlu olursak daha saçma olur. Sınavlarınız iptal olacak. Tıpkı pandemiden önce 2. dönem olduğu gibi.
 

Yeni konular

Yukarı