Sınavlar ertelenecek mi?

Bizim okulumuz sınavların her halükarda bir karar değişikliği söz konusu olduğunda en geç 10 gün evvelsinde duyurulacağını söyledi. Şu an için bir duyuru söz konusu değil, toplantı halindeler. O yüzden bize 23 Kasım'da sınav yapmaları mümkün değil. Onu geçtim 20 yaş altına sokağa çıkma yasağı var. Bu durumda nasıl okullara gidebiliriz ki?

Yasak hafta sonu için var şunalık.

Son dakika: Müdür yardımcımız büyük ihtimalle iptal olacak ama yazı bekliyoruz dedi.
Biz bitirdik ama sınavları? Şimdi boşuna mı okula gittik? Boşuna mı zamanımızı harcadık, strese girdik? Senin e-okul profilinde notlar yokken benim e-okul profilimde notlar girili mi olacak? Okul 1.'leri nasıl seçilecek? Hepsi ayrı bir soru. Bu yüzden sınavların iptal olacağını sanmam.

Biz bitirdik ama sınavları? Şimdi boşuna mı okula gittik? Boşuna mı zamanımızı harcadık, strese girdik? Senin e-okul profilinde notlar yokken benim e-okul profilimde notlar girili mi olacak? Okul 1.'leri nasıl seçilecek? Hepsi ayrı bir soru. Bu yüzden sınavların iptal olacağını sanmam.

Sınavlar iptal edilecek diye biliyorum geçen yılda öyle olmuştu.

Bir kesim sınav olmamış sınavdan yırtmaya çalışıyor onun alevinde, diğer kesim sınav olduk boşa mı gitti şimdi diye düşünüyor onlar da onun alevinde.

Herkes kendini düşünüyor, daha yazı yazmanızın bir anlamı yok.
Resmi bir açıklama gelesiye kadar burası boş boş tartışmaya devam edecek, saçma sapan kulaktan bilgilerle de kendini kandıracak.

Kardeşim yanlış anlama ama bu durumda rekabet düşünülmesi gereken son şey. Olağanüstü bir durumdayız insanlar egosuna sahip çıkmalı. 2 hafta önceki vakaların şuankilerin yarısı bile zor ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı