Sınavlar iptal edilmeli mi?

Sabah saat 12'de ders başlayıp akşam 7:30, 8'lerde bitiyordu ders bu eylül, Ekim, Kasım, Aralık için geçerli ondan sonra ders saatini sabaha çektiler sabaha çekmelerine rağmen kafamızı kaldıramıyorduk bu 4 ay içinde akşama kadar ders vardı insanlar bu stres sıkıntı içinde yaşamak zorun da mı? Bende artık dersleri boşladım olmuyor böyle. Gelmiş bir şeyler söylüyorsunuz bolca zaman vardı derken insanlar akşam 8'de dersi bitiyor kalan vakitte yemeğini yiyor dinleniyor kalan vakitte de ders mi çalışacaktı? Bunu aklınız kestiremiyor olabilir mi acaba?

Hafta sonu.

Hafta sonu diye bir şey var. Orada bir arkadaş demiş ya sınavlar olmasın millet evde kaldsın oyun oynasın bunu yadırgadım.

Yadırgamayın arkadaş orada ironi yapmış hadi onu yadırgayalım hafta sonuda insanlar ailesi ile vakit geçirmesin mi yine ders mi yapsın o stres sıkıntı içerisinde?

Yadırgamayın arkadaş orada ironi yapmış hadi onu yadırgayalım hafta sonuda insanlar ailesi ile vakit geçirmesin mi yine ders mi yapsın o stres sıkıntı içerisinde?

Robot sanıyorlar galiba bizi. Elektriği verdiğiniz zaman çalışamıyoruz. Duygularımız psikolojimiz var.

İnsafsız? Valla bu kafayla devam edersen daha çok böyle gidersin. Bir şey anlatıyoruz linç başladı hemen.
Evde oturup ders çalışmadığımızı nerden biliyorsun?

Annem hamile olduğu için dershaneye bile gidemiyorum, bütün gün evde ders çalışıyoruz.

Sen kalkmış böyle bir cümle kuruyorsun, kurduğun cümle mantıklı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı