Evet kurdum.

Ders kitapları var. Ben de uzaktan eğitim ile verim alamıyorum -inan bana konulardan gram bir şey anlamadım-, ders kitapları ve YouTube ile zar zor 60-70 alabildim.

Üstte bahsettiğim gibi, okullar ve MEB az da olsa yardımcı oluyor bu konuda. Ayrıca 200 TL internete gerek yok, aylığı 60 lira olan internet ile de derslere girilebiliyor. Eğer 200 lirayı boşa verdiğinizi düşünüyorsanız bunu buradakilerle değil, internet servis sağlayıcınız ile görüşünüz.

Benim çözüm önerim: burada her kişinin mesajını alıntılayıp laf yetiştirmek/"imza atın" demek yerine ders çalışmaktır.

Sözümün arkasındayım. Sağlık konusu bahaneden başka bir şey değil.

Olmaz.

İptal olsun diyenlerin çoğunun derslere katılmadığı gerçeği. Geçenlerde 1 hafta tatiliniz vardı ne yaptınız o tatilde? Sokağa çıkma yasağı kalksın diyenler sağlığımız için sınavlar iptal olsun diyenlerle aynı tayfa.

Sizin işiniz sağlığınız değil, çalışmadığınız için iptal olsun diyorsunuz. Çalışan adam sınav olsun ister zaten emeğini karşılığını alabilmesi için.
Üzerine alınmasın kimse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…