Sınavlar iptal olsun

@Akif hocam söylediklerinin büyük çoğunluğunda haklı, her ne kadar canımızı acıtıyor olsa da, online sınav olma ihtimali çok düşük, imza ile sınavların iptal olma ihtimali daha da düşük. MEB o imzalara sesli gülüyordur, hiçbirini takmayacaklar, isterse bütün ülke imzalasın yine de iptal etmeyecekler, ben de iptal edilmesini isterdim. Biz burada ne yazsak ciddiye alınmayacak, bir umuttur yaşamak, umarım bizi utandırırlar. 😁

Arkadaşlar iptal olabilir bence, vakalar bu kadar çok iken dönülebilir bu karardan. Dönme ihtimalleri olduğu kadar dönmeme ihtimalleri de mevcut. Bence burada gereksiz konuşacağınıza ve anlamıyorum diyeceğinize girin YouTube'a yazın konuları açın izleyin sonra test çözün. Burada klavyeye çatır çutur basmakla sınavı geçemezsiniz.

Arkadaşlar iptal olabilir bence, vakalar bu kadar çok iken dönülebilir bu karardan. Dönme ihtimalleri olduğu kadar dönmeme ihtimalleri de mevcut. Bence burada gereksiz konuşacağınıza ve anlamıyorum diyeceğinize girin YouTube'a yazın konuları açın izleyin sonra test çözün. Burada klavyeye çatır çutur basmakla sınavı geçemezsiniz.

Tamamen aynı fikirdeyim hocam. Herkes en azından kalmayacak kadar çalışmalı. Zaten bu dönem neredeyse kimsenin yüksek bir beklentisi yok.

Tamamen aynı fikirdeyim hocam. Herkes en azından kalmayacak kadar çalışmalı. Zaten bu dönem neredeyse kimsenin yüksek bir beklentisi yok.

Ben de özel okula gidiyorum burslu da olsam. Hiç bir derse girmesem bile her türlü geçirirler beni, Kanada'ya taşınacağım için daha da önemli değil aslında. Ama yine de ağlamak yerine çalışmak gerek diye düşünüyorum.

Millet 2. sınavlara hazırlanıyor daha biz 1 tane sınav bile yapmadık. Onlar ortalama biz tek sınavdan mı not alacağız? Yaptıkları sistem anca bu kadar saçma ve kötü olabilir. Gazabımız mübarek olsun.

Arkadaşlar, bu millete Covid de müstehak. Hâlâ sağlık bahane değil diyene gidip "ölü" vatandaşlarımızı gösterin lütfen.

Neredeyse her gün ünlü bir insan hayatını kaybediyor; her gün yeni yeni insanlar yoğun bakıma alınıyor. Hâlâ sağlık bahane değil diyorlar.

Ben daha ne diyeceğimi şaşırdım. Yazıklar olsun gerçekten. Bir gün Covid olduğunuzda veya akrabalarınız geçirince nasıl olduğunu anlarsınız...

Sanki herkes hafif atlatacak da önleminizi alın, sınava girin diyorlar.
Yazık, bu vaka sayısı az bile. Şu zihniyete nasıl anlatabiliriz hastalığı, inanın ki bilmiyorum.

Geri
Yukarı