Katılıyorum hocam, doğru söze ne denir ?

Bu sistem sınava tapan bir sistem. Ucunda ölüm ve namlu olsa bile, o sınavlar olacak. Ya seve, seve gideceğiz. Ya da sınıf tekrarı. Salgın ortasında ileride olan YGS ve YKS takvimini geriye çekip sınav yaptılar.
Evet hocam sonuna kadar haklısınız.

Boşuna kasmayın, sınavını olanlar oldu bile dönem başına. Olmayanlarda olacak bir türlü.
Uzaktan eğitimin yüzyüze yerine geçilecek olduğu söylendi.
Durumdan etkilenmiyorum ve memnun değilim ancak daha önce söyleselerdi olurdu.

Doğrudan isim de verebilirsin hakaret ederken. Sen 0.5 Mbps internete kafa yormaktansa derslerine kafa yorarsan o konuların hepsini çok daha iyi şekilde öğrenirsin. Teknik sıkıntılar olacaktır bu öngörülemez bir durum değil. Ancak herkes üstüne düşen görevi yapmalı. Öğretmen kendisinden fedakarlık yapıp farklı çözüm yollarına gidebilir ki gidiyoruz da. Senin de öğrenci olarak bu zorlu süreçte yalnızca ama yalnızca kendin için daha fazla çalışman gerek. Sisteme suç atmak kolay. Ancak şöyle bir gerçek var ki çalışan öğrenci her sistemde başarılı olur. Geleceği oluşturacak kişiler bahane değil çözüm üreten kişilerdir.

Doğrudan isim de verebilirsin hakaret ederken. Sen 0.5 Mbps internete kafa yormaktansa derslerine kafa yorarsan o konuların hepsini çok daha iyi şekilde öğrenirsin.

Size hak veriyorum. Ben artık canlı derslere girmiyorum. Sınıf grubuna sorumlu olduğumuz ünite PDF'si atıldı. Onları çıkarttım. Okuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…