Sınavlar iptal olsun

Hocam hiçbir yerde yeterli değiliz ki. Ders işleyemedik. Hiçbir şey anlamadık. Günce 30.000 vaka çıkıyor ama sınava giriyoruz.
Kendi açığını kendin kapatmaktan başka yapacak hiçbir şey yok maalesef. Evet söylediğiniz doğru haklısınız ancak eğitim durmaz, duramaz. Şöyle de bir şey var ki bu zorluk herkeste var, herkes aynı sorunları yaşıyor. Endişeniz olmasın.

Erişimi olmayan öğrenciler için ise çok zor bir durum.

Hocalarım lise 3'e gidiyorum sizce bu sınavlar iptal olur mu? Eğer böyle bir imkan varsa siz de iptal edilmesine yardımcı olur musunuz? Hem sağlığımız hem Online eğitimde öğrenemediğimiz şeylerden sınıfta kalmak istemiyoruz.
Ben imzalamıştım.

Ne kadar saçma olur. Sınava girmeyenlere ne güzel, ne dert ne tasa. Sınava girenler boşunamı gitti okuluna?

Dert tasa? Sizden 15 konu fazladan çalışmak zorundayız bizde 2 ay önce sınav olsaydık istemezdik böyle bir şey.

Evet. Şu ana kadar ortalamam 75'in altına hiç düşmedi. Ancak bu dönem 51. 10. sınıf öğrencisiyim.

Benim ortalamam hiç 90'ın altına düşmedi ama çok korkuyorum.

Kendi açığını kendin kapatmaktan başka yapacak hiçbir şey yok maalesef. Evet söylediğiniz doğru haklısınız ancak eğitim durmaz, duramaz. Şöyle de bir şey var ki bu zorluk herkeste var, herkes aynı sorunları yaşıyor. Endişeniz olmasın.

Erişimi olmayan öğrenciler için ise çok zor bir durum.
Haklısınız hocam. 10-20 gün sıkın dişinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı