Sınavlara 1 hafta kala sayısal ağırlıklı nasıl çalışılır?

Hocam siz matemetiğe nasıl çalışıyorsunuz videomu dinliyorsunuz yoksa kitaptan ya da defterden mi ilerliyorsunuz.

Şahsen, ben polinom konusu için ilk önce konuyu dinliyorum, soru çözümlerine bakıyorum; ardından test kitabındaki sorulara bakıyorum. Yapamadığım soruların çözümlerine bakıyorum.

Hocam siz matemetiğe nasıl çalışıyorsunuz videomu dinliyorsunuz yoksa kitaptan ya da defterden mi ilerliyorsunuz.
Ben çok nadiren eyüp b izliyorum. Onun harici bir kanal izlemiyorum, genelde soru çözerek çalışıyorum. Bu arada bir öneri olarak şunu verebilirim bir soruyu çözemediğinizde birazcık o soruya odaklanmaya çalışın. Eğer o yapamadığınız soruyu odaklanıp anlarsanız bir sorudan çok daha fazlasını kazanırsınız, bakış açınız genişler.

Şahsen, ben polinom konusu için ilk önce konuyu dinliyorum, soru çözümlerine bakıyorum; ardından test kitabındaki sorulara bakıyorum. Yapamadığım soruların çözümlerine bakıyorum.

Aynı şekil.

Yeni konular

Geri
Yukarı