Sınavlardan kaç bekliyorsunuz?

Hocam 12. sınıf zor mu?

Olmaz mı? Aslında okul açısından kolay ama sınav sağ olsun her şeyi zorlaştırıyor. Şu 12. sınıf bitse o kadar yayımlayacağım rehberim var ki. Bir de birkaç farklı işe girişeceğim. Sınavı da kazanırsam tadından yenmez. :D

Size tavsiyem 12. sınıfta benim gibi buralara gelmeyin :D

Çalışma sorusu verdiler 20-30 tane, aralarından kolaylarını seçip önümüze koyuyorlar sınavda. Cevap anahtarını dahi yalayıp yuttuğum için 95-100 arası çoğu ama fizik sıkıntılı. Cevap anahtarı yoktu çünkü. 😐

Beklentim yok be hocam. Almanca ve Edebiyat bitirdi beni. Edebiyat ta bir iki bir şey yaptık ta Almanca'da çok kolaydı çalışmadım :(

Olmaz mı? Aslında okul açısından kolay ama sınav sağ olsun her şeyi zorlaştırıyor. Şu 12. sınıf bitse o kadar yayımlayacağım rehberim var ki. Bir de birkaç farklı işe girişeceğim. Sınavı da kazanırsam tadından yenmez. :D

Kazanırsınız hocam umarım güzel bir üniversite.

Hocam ben de 12.sınıfım ve dediklerinizde haklısınız. Buralara gelmemek lazım 12.sınıfta. Hedef ne bu arada hocam?

Geri
Yukarı