Ziya Selçuk'un sınav organizasyonu nasıldı?

Daha sınav salonların da adaleti sağlayamıyorken burada koordineden bahsetmek oldukça saçma. Her sınıfa aynı öğretmenlerin girmesi ve öğretmenlerin hiç değişmemesi, bazı sınıflar da telefonlar toplanırken bazıların da toplanmaması ayrıca okul içerisin de müdür ve müdür yardımcılarının öğretmenlerden haberdar olmaması gibi bir saçmalık varken kimse koordineden bahsetmesin. Ayrıca virüs bulaşmaması için biz bu kadar çabalarken öğretmenlerin kağıtları elden ele verdirmesi gibi bir saçmalıkta bulunmakta. Yapılabileceğin en kötüsü yapılmakta yine.

Okul bahçesine girdim bir otomobil genişliği kadar alanda kağıt asılmış sıra numaralarını gösteren belge tarzı. Herkes orada hani mesafe hani önlem :D Birde müdür diyor ki mesafeye uyalım 10 dakika kalmış 200 kişi liste bakıcakmış :D

Hiç de başarılı değil. Canlı derslerden verim alamadım ve üstüne sınav yapıyorlar. 1 tane de değil 2 tane.

Merhabalar, umarım sınavlarınız iyi geçmiştir. Sayın Ziya Selçuk'un sınav koordinesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben gayet iyi bir şekilde koordine edildiğini düşünüyorum. Ziya Selçuk'u bu konuda başarılı buluyorum.
Sınavlarımın hepsi iyi geçti bu arada yazı ironi mi yoksa ciddi mi anlamadım. Ateş bile ölçmediler Türkçe sınavına girerken zaten Hes kodu bile almadılar. Vakalar artıyor hızla adam hala herkesi aynı gün sınava sokuyor kafayı sıyırmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı