Ziya Selçuk'un sınav organizasyonu nasıldı?

Dostum ne diyorsun sen ? Laflarına dikkat et. O ettiğin beddua geri döner seni bulur. Haberin olsun.
Yoo neyine dikkat edicekmişim? Herifler boş boş liselileri kötülerken dikkat ediyorlar mı? Yok neymiş çalışmadığımız için iptal olsun istiyormuşuz. Tehlikenin farkında değiller madem, başlarına gelsin görsünler neyin ne olduğunu.

Dolmuşlar tıklım tıklımdı. Aynı şekilde okul da öyle. İstanbul'un en büyük lisesinde okuyorum. Acayip kalabalıktı. Dolmuşları falan geçtim, okulun koskoca bahçesi bile hayvan gibi kalabalıktı. İyi falan yönettikleri yok.
Kardeşim haklısın da, son cümlen abartı. Böyle bir şey demene gerek yok. :)

Dolmuşlar tıklım tıklımdı. Aynı şekilde okul da öyle. İstanbul'un en büyük lisesinde okuyorum. Acayip kalabalıktı. Dolmuşları falan geçtim, okulun koskoca bahçesi bile hayvan gibi kalabalıktı. İyi falan yönettikleri yok.
Hocam biraz fazla abarttınız.

@reddline zaten çoğu özel okul cevaplarını vermiş sınavların. Hatta bazı devlet okulları da vermiş. 2.5 milyon öğrencinin erişim imkânı yok.

Bir de adaletten falan bahsediyorlar. :D
Eğitim de eşitlik. :)
Yoo neyine dikkat edicekmişim? Herifler boş boş liselileri kötülerken dikkat ediyorlar mı? Yok neymiş çalışmadığımız için iptal olsun istiyormuşuz. Tehlikenin farkında değiller madem, başlarına gelsin görsünler neyin ne olduğunu.
Tamam ama ailenizden birisi ölsün demen çok kötü. Düşünsene sana aynı lafı birisi söylüyor. Empati kur. ;)

Ben liselilerin ağlamasını duydum sahilde tuz birikmiş. Gayet başarılılar bu konuda. Böyle giderse tuz ihtiyacımızı karşılarlar.

Doğruyu konuşmak gerekirse çoğumuz çalışmadı ( çoğumuz diyorum dikkat) fakat korona vaka sayısı 11.000'nin üstündeyken böyle saçma hamleler çok daha kötü sonuçlara yol açacağı nettir. Ziya Selçuk'a çoğu kişinin sinirli olmasının nedeni yalan söylemesiydi ve görmezden gelmesiydi. Korona vaka sayısı 1.500'lerde iken sokağa çıkma yasağı getirmek güzel bir hamleydi fakat koronanın gün geçtikçe arttığı bu dönemde ( bir günde 3.000 vaka arttı bruh) yasakların kaldırılması gerçekten saçma ve sonucu çok daha kötü olacak. Yaklaşık 2 haftadır verilebilecek en kötü kararlar veriliyor. Bütün dünya'dan tepki almalarına rağmen duymazdan gelmeye devam etmeleri herkesi sinirlendiriyor. Liselilerin sesini çıkarmasıda gayet normal çünkü bu durum (sınav konusunda) sadece onları etkiliyor. ( 8. sınıflar hariç) bunların üstüne 1. sınav yetmezmiş gibi 2. sınavlar devreye giriyor. Yani liselilerin kafayı yemesi gayet normal.

Dolmuşlar tıklım tıklımdı. Aynı şekilde okul da öyle. İstanbul'un en büyük lisesinde okuyorum. Acayip kalabalıktı. Dolmuşları falan geçtim, okulun koskoca bahçesi bile hayvan gibi kalabalıktı. İyi falan yönettikleri yok. Ayrıca "çalışmayıp iptal olsun istiyorlar" diyen salaklara, evet salaklar diyorum, 2 gram aklınız yok. Umarım ailenizden biri virüsden ölür de o zaman anlarsınız ne olduğunu.
Dostum ciddimisim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı