Sınavlarınız nasıl geçti?

• Konuyu başlatan 244765
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 231
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin için ortalama nedir? Önce onu kavrayalım.

Batı diye bir kavram yok da, neyse...
Şaka bir yana, neresiymiş orası? Bir bakarım ha.

Düşünceli olmak ile yok ama düşünmek ile var. Aptalın düşünmesinden hayır gelmez. Genelde de düşünmezler zaten.

Peki, kızlar senin bu huyunu biliyor mu? Ben tüm duygularımı açıkca söylerim. Bu yüzden sapım. God damn it.

Matematik açıklandı bizim. Saçmaladığım için beni geçemeyecek kişiler 5 puanla geçti. Diğer sınavlarda onları geçmezsen adım İrfan olmasın.
Benim için ortalama bir birey, her şeyin ortalaması olandır. Her şeyden var, ama az az. O şekilde düşün. Senin solun neresi İrfan? 🤣 Tabii ki de batı diye bir kavram var. İşte Türkiye'nin en batısı demek daha doğru olur, ya da en Avrupai bölgeleri.

Neden söyleyeyim? Zamanımı harcamam onlar için, aşk diye bir şey yok. Unuttun mu yoksa? 🤭Ama doğru dedin, belki konuşmak daha iyi olur.
Biz ek ders yapmıyoruz.

Zaten kolay, zor demedim. 35. sayfadayım.
Tm.

Benim için ortalama bir birey, her şeyin ortalaması olandır. Her şeyden var, ama az az.
Her şeyden bir şey, bir şeyden her şey diyorsun yani.

Senin solun neresi İrfan? 🤣 Tabii ki de batı diye bir kavram var. İşte Türkiye'nin en batısı demek daha doğru olur, ya da en Avrupai bölgeleri.
Dostum, sol ile batının alakası yok ki. Bi etrafında dön bakalım.

Türkiye'nin en batısı aynı anda en doğusu be kankam. Hani Dünya geoit ya, hani...

Neden söyleyeyim? Zamanımı harcamam onlar için, aşk diye bir şey yok. Unuttun mu yoksa? 🤭Ama doğru dedin, belki konuşmak daha iyi olur.
Aşk ve bir kız ile ilişki yaşamak aynı şey değil ki. Güzel bir kızla ilişki yaşamayı ben de isterim ama bu aşk değil.

Şu hallerine bazen sinir oluyorum. 'Tm.' nedir yahu? :D

Her şeyden bir şey, bir şeyden her şey diyorsun yani.

Dostum, sol ile batının alakası yok ki. Bi etrafında dön bakalım.

Türkiye'nin en batısı aynı anda en doğusu be kankam. Hani Dünya yuvarlak ya, hani...

Aşk ve bir kız ile ilişki yaşamak aynı şey değil ki. Güzel bir kızla ilişki yaşamayı ben de isterim ama bu aşk değil.

Şu hallerine bazen sinir oluyorum. 'Tm.' nedir yahu? :D
Ya İrfan, boş felsefe yapma burada. Yer kısmına bak işte, senin aşk yoh beya lafına gönderme yaptım ya hanii... Yavaş İrfan bey, daha küçüksün. Önce abin baksın, uygun görürse sana da bakarız. 😉 Tm tm'dır İrfan. Tm olana tm demezsek olay tm olmaz.😎

Matematikti, kolay yapmışlardı sınavı. Sanırım 12 olduğumuz için zorlamak istememişler ama bu kadar da kolay olacağını düşünmemiştim. 5 dakikada bitti. 5 dakikada kontrol ettim. Okulun yarısından fazlasının 100 alacağını düşünüyorum. Umarım sözel derslerin sınavları da böyle olur.

Ya İrfan, boş felsefe yapma burada. Yer kısmına bak işte, senin aşk yoh beya lafına gönderme yaptım ya hanii...
O benim lafım değik ki. :D

Yavaş İrfan bey, daha küçüksün. Önce abin baksın, uygun görürse sana da bakarız. 😉
Bakmana gerek yok canım. 😎

Tm tm'dır İrfan. Tm olana tm demezsek olay tm olmaz.😎
Bu gördüğüm en boş şeylerdendi.

O benim lafım değik ki. :D

Bakmana gerek yok canım. 😎

Bu gördüğüm en boş şeylerdendi.
Ya şimdi bulmaya üşendim de, sen demiyor muydun aşk diye bir şey yok. Evrim'den gelen sevişme içgüdüsüne aşk diyorlar. Gönlünüzü bir güzele kaptırmışın belli. Benim hayatım boş be İrfan... 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı