Sınavlarınız nasıl geçti?

• Konuyu başlatan 244765
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 231
  • Görüntüleme 9B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuru yer kaldı sanırım. Ondan. :D
Hocam bir Kelime şehadet falan getirin aman çarpılmayın :D
Tabi okuyayım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman benim için bir Sugar Crash alalım:(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Coğrafya hocamız canlı derste 17 tane sorunun cevabını gösterdiği için çoğu öğrenci 10 dakika bile geçmeden çıktı :). Ben de bir şeyler yapmaya çalıştım işte...

Yapma be İrfan, iyi bir fen lisesine gidebilecek kadar puan aldım geçen sene, 2 aylık bir çalışma ile zor bir sınavda. Devlet okullarındaki gibi laftan anlamaz ve ilgisiz öğretmenler ile yeterince uğraştım zaten. 😉
2 sene önce 476 aldım. 2 soru kaydırarak.

Çöp diyorsun, iyi hoş. Ama önce durum analizi yap. Mesela sen Kasım'a kadar olan konulardan sınav oldun. Biz hepsinden :)

@Haruki Murakami gerçekten öyleler bu arada, çok iyi olmuş özel okula gitmen. Bizim fizikçi 144p kamera ile ders anlatıyor, soru soracağımızda da özelden sormamız yasak oluyor. Ders gruplarında da tüm 9'lar atlıyor soruya, o soru üzerine en az 200-300 mesaj atılıyor. Haliyle karışıyor ortalık.

%2'lik bir fen lisesindeyim bu arada, kötü bir okulda da değilim :D.
Aynen böyle maalesef. Ek olarak daha zor soruyorlar. Fizik hocamız soru anlatmıyor, çözümü açıp okuyor. Ama olsun, @Haruki Murakami'ye göre çöp.

Biz İngilizce'de Cambridge mi nedir işte onun kitabından işliyorlar ve ben pek bir şey anlamıyorum o yüzden 60-75 bekliyorum.
Din ise 100 çok basitti.:D
Kurallar yetersiz bugün fırlar tablo.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı