Sınavlarınız nasıl geçti?

• Konuyu başlatan 244765
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 231
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü insanlara beleş not alıp millete sallıyor. Aptala bak izlenimini vermek istemiyorum. Sen de ot izlenimini vermek istemiyorsundur herhalde.

Yoksa klasik İrfan cevabı mi geliyor? İzlenimler önemli değildir Murakami. Gayet de önemlidir İrfancigim.
Beni tanıyan kişi ot olmadığını bilir zaten. Tanımayan birkaç kişi, (belki sen de öyle düşünüyorsundur) inek gibi şeyler söyleyebilir. Çok da umrumda olmaz, dalga geçerim, hafif eğlenirim o kadar. Sonra normal yaşamıma devam ederim.

Bu arada senin de beleş not almadığını biliyorum. Merak etme. Sadece daha iyi eğitim alıyorsunuz ve sınavlarınız daha kolay olabiliyor. Benim tarafında sorun yok.

Sınava girerken yanlış sıraya oturdum sonra sınavda 2 tane dikkat hatası yaptım ondan sonra telefonu mu unuttum. 100 alabileceğim sınav 80 oldu :(

Evet, değerli liseli forumdaşlar, ilk gün sınavları yapıldı. Ne yaptınız, hallettiniz mi? Kaç bekliyorsunuz?

Ben bugün matematik ve İngilizce sınavına girdim. Matematikten 50 alsam yeter, İngilizceden de 100 bekliyorum. Sizde durumlar nasıl?

Bazı sınavlar saat 15.00 gibi başlıyor, sınava girmeyenler de görüşlerini belirtirse sevinirim.
4 ay önce bu sınavı olacaktık ama olamadık. Hocalarımız o kadar üşenmiş belli ki sınavı elle yazmışlar. Sınavda hatalı soru bile vardı.

Öğretmenler: Çocuklar sınavlarınız kolay merak etmeyin.
Yine öğretmenler:

20210308_163820.jpg

Edebiyat ve sağlık vardı.

Edebiyat 8.sınıf türkçesi gibi.
Sağlık 1.sınıf sınavı gibi
(9.sınıf)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı