Sınavlarınız nasıl geçti?

• Konuyu başlatan 244765
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 231
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Genel olarak geçirdiğim güne göre düşünürsek ben kötü bir deneyim yaşadım. Tedbirler hiçe sayılıyordu, ateş kontrolü ya da HES vs. kesinlikle ilgilenilmedi. Yaptıkları tek şey "çocuklar yan yana durmayın" duyurusu yapmak oldu daha da bir şey olmadı. İngilizce sınavı aşırı kolaydı 100 bekliyorum. Matematik 80 alacağım gibi çünkü iki yanlış var. Ki bu benim hatam çok çalışmamıştım. Bugün fizik ve coğrafya var hadi bakalım.

Genel olarak geçirdiğim güne göre düşünürsek ben kötü bir deneyim yaşadım. Tedbirler hiçe sayılıyordu, ateş kontrolü ya da HES vs. kesinlikle ilgilenilmedi. Yaptıkları tek şey "çocuklar yan yana durmayın" duyurusu yapmak oldu daha da bir şey olmadı. İngilizce sınavı aşırı kolaydı 100 bekliyorum. Matematik 80 alacağım gibi çünkü iki yanlış var. Ki bu benim hatam çok çalışmamıştım. Bugün fizik ve coğrafya var hadi bakalım.
Öyle bir şey mi vardı ya? Bizde de HES veya ateşe bakılmadı, direk daldım içeriye. Sosyal mesafe desen yok, arkadaş grupları 5-6 kişi birlikte bir bankta oturuyor :D En azından birkaç maymun dışında maskelerini takmışlardı, ona seviniyorum.

Dezenfektan falan diyorlar da, bizim okulda hiç denk gelmedim :/

Öyle bir şey mi vardı ya? Bizde de HES veya ateşe bakılmadı, direk daldım içeriye. Sosyal mesafe desen yok, arkadaş grupları 5-6 kişi birlikte bir bankta oturuyor :D En azından birkaç maymun dışında maskelerini takmışlardı, ona seviniyorum.

Dezenfektan falan diyorlar da, bizim okulda hiç denk gelmedim :/
Bizim okulda vardı hocam dezenfektan. Dediğiniz gibi ama banklardaki kişi fazlaydı. Ölmezsek iyidir. :D

Yarın matematik ve sağlık sınavı var bakalım, sonu hüsran olmazsa gelip buraya yazacağım.

Biz ilk dönem sınavlarını olmuştuk. Bu hafta yükseltmek için bazılarına gireceğim.

@Traviss Bickle kimya ve tarihten çıktım, evdeyim şimdi. İkisi de güzel geçti, kimyadan 96 tarihten 98 bekliyorum. Sınıfa girdiğimde herkes kimya çalışıyordu, 5 kelime ezberlemekten acizler yemin ediyorum. Bana falan sordular.Hayır bir de bunu yapan okulun en iyi öğrencileri. Neyse, sende durumlar nasıl? Coğrafyadan nefret ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı