Sinerji AMD APU vs AMD A8 9600 sistem

4350G PRO ile 4300G'yi bir tutman saçma değil mi hocam.

"Maşallah hocam, inşallah hocam"
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İroni yaptım diyor ama bu mesajda anlaşılan şey: Baban sana çok para verior daha az vermesi lazım.Bu Kıskançlıktır İroni değildir.
Arkadaşlar Araya sıkıştırıyım DEdimde Valorant Csgo Lol Gibi Oyunlar Oynuyacağımda ryzen 3 4300ge Benim İşimi Görürmü Ortalama Kaç Fps Alırım ? İncelemelere Baktım 100 fps Alıyor.

Gördüğünüz gibi anlatmaya gerek yok. 3200G 4300G'yi tokatlıyor moruk(!)
Hocam Arkadaşıma Hiçbir türlü Birşey Anlatamıyorum Ryzen 5 4650 g İsteyipde duruyor hem 2 bin tl hem stok Yok Şuna Birşey Dermisiniz Acaba Bende Ona İletirim Arkadaş ryzen 3 'ü Hiç Sevmiyor rtx 2060 yada rtx 3060 veya gtx 1660 super takmayı düşünüyorum hocam Yeterlimidir ?

Hocam arkadaşıma hiçbir türlü bir şey anlatamıyorum Ryzen 5 4650 g isteyipde duruyor hem 2 bin TL hem stok yok şuna bir şey der misiniz acaba bende ona iletirim arkadaş Ryzen 3'ü hiç sevmiyor.

Ne diyelim hocam stok olmayan şeyi alamazsınız deyin. 4300G'nin testlerini izletin. İleride bir de ekran kartı alır mis.

Ne diyelim hocam stok olmayan şeyi alamazsınız deyin. 4300G'nin testlerini izletin. İleride bir de ekran kartı alır mis.

RTX 2060 veya GTX 1660 Super'i besler mi?

Açıklaman iyiymiş ^^ben iyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım!^^ güzel söz.

Yeni konular

Geri
Yukarı