Sinerji bilgisayar güvenilir mi?

Şu an kullandığım sistemi buradan toplamıştım, gayet güvenilirdir. Fakat öyle bir süreçten geçiyoruz ki güvenilir dediğimiz firmalar bile ürünü geç kargoya verebiliyor, kargolar zaten geç getiriyor. Bu tarz durumlara hazırlıklı olmalısınız.

QP için de çok güzel şeyler söylenir, çok iyi bir firmadır mesela. Ama aldığım ürünü 1 haftada anca kargoya verebildiler ki basit bir üründü yani.

QP için de çok güzel şeyler söylenir, çok iyi bir firmadır mesela. Ama aldığım ürünü 1 haftada anca kargoya verebildiler ki basit bir üründü yani.
İlginç. Siz geçen bu mesajı yazdığınız zaman arkadaşım Qp üzerinde kulaklık sipariş etti 2 gün içerisinde kargoya verildi.

Şu an kullandığım sistemi buradan toplamıştım, gayet güvenilirdir. Fakat öyle bir süreçten geçiyoruz ki güvenilir dediğimiz firmalar bile ürünü geç kargoya verebiliyor, kargolar zaten geç getiriyor. Bu tarz durumlara hazırlıklı olmalısınız.

Hepsiburada üzerinden laptop aldım bildiğiniz hocam 2 hafta bekledim kargoya 2 gün içerisinde verildi ama kargo şirketi bayağı bekletti sorduğumda fazla yoğunluktan dolayı kargo teslimatımızda yavaşlama oluşuyor dediler.

İlginç. Siz geçen bu mesajı yazdığınız zaman arkadaşım Qp üzerinde kulaklık sipariş etti 2 gün içerisinde kargoya verildi.
QP'den daha önce sorunsuz bir şekilde birçok ürün aldım, ona güvenerek özellikle tekrar QP'den alışveriş yaptım zaten aynı gün kargoya verilir diye. Ne yazık ki aynı gün verilmedi, ertesi gün de verilmeyince 3. gün aradım. Bugün kargoya çıkar dediler, yine çıkmadı. Tam 1 hafta sonra kargoya verildi ürün. 4 Mayıs saat 10 gibi sipariş verdim, 11 Mayıs'ta kargoya verildi ve 12 Mayıs'ta da teslim edildi. Kulaklık alacaktım, durum böyle olunca QP'den almadım, Sanalmarketim'den (Eternal Bilgisayar) aldım. 2 gün içinde kargo diyorlardı ve siparişten 2 gün sonra kargoya verdiler.

Dün akşam saatlerinde sitelerinden aldığım kartı , 15 dakika sonra stok yok diye iptal ettiler.
Şimdi para iadesi bekliyorum.
Mağdur edildim.
Stokta olmayan ürünleri varmış gibi satıyorlar , dikkat edin alışveriş yaparken.

Dosya Ekleri

• 0BB5146A-D8B5-4C75-90D7-B666810B9B7C.jpeg
    0BB5146A-D8B5-4C75-90D7-B666810B9B7C.jpeg
    49,7 KB · Görüntüleme: 30
  • 42F4A624-02CB-4C30-B1CA-A74CB16A7778.jpeg
    42F4A624-02CB-4C30-B1CA-A74CB16A7778.jpeg
    34,9 KB · Görüntüleme: 39

Geri
Yukarı