Sinerji bilgisayar mağdur etti

Kanıt yok bir şey yok, şimdi benim alışveriş yapmamı engelleyen bir durum koymamışsınız? Bugün hesap açıp ilk mesajınız da bu konu. Ben nerden bileceğim sizin İtopya çalışanı olmadığınızı? Ucuz Windows 10 diye ilk konusunda milleti dolandıranları gördü bu göz hey hey.
İtopyadan alacaktım üç kuruş ucuz diye buradan aldım maalesef

Hocam rakip firma çalışanı değilim , mağduriyetimi duyurmak için buraya da yazmak istedim, art niyetli bir durum yok, selamlar
Servis raporlarını kargo zamanlarını vb. at. Art niyetli durum yok diyip kanıtlamış olmuyorsun işte. İlk konun bu, ortada somut bir şey yok.

Google yorumlarda firmayı aratmanızı tavsiye ederim
Google yorumları pek önemli değil, ne kadar duyulan bir firmaysa olumsuz yorum da artıyor. Amazon hakkında bile belki daha fazla kötü yorum vardır. Bu arada müşteri hizmetleri olarak İtopya da kötü, konu gerçekse bile keşke ordan alsaydım denilecek bir şey yok.
Mahkeme sonucunu buradan paylaşacağım söz.
Mahkeme sonucuna gerek yok ki, kargoya verip geldiğini ya da varsa servisten gelen mesajı ilet yeter.

@erdemozkir 3 kere sistem aldım. 30.000 TL'den fazla bir alışveriş yaptığım bir firma olduğu için bence gayet iyi ve yeterliler. Telefon konusunda haklısınız ancak mail yoluyla iletişimde gayet başarılı buluyorum. Tavsiye olarak detaylı bir anlatım ile mail yollarsanız cevap gelebilir. Ama siz mağduriyet yaşadığınız için ve 15 günlük bir süre içerisinde size geri dönüş yapmamaları bana biraz ilginç geldi. Sonuçları merakla bekliyorum.

@erdemozkir 3 kere sistem aldım. 30.000 TL'den fazla bir alışveriş yaptığım bir firma olduğu için bence gayet iyi ve yeterliler. Telefon konusunda haklısınız ancak mail yoluyla iletişimde gayet başarılı buluyorum. Tavsiye olarak detaylı bir anlatım ile mail yollarsanız cevap gelebilir. Ama siz mağduriyet yaşadığınız için ve 15 günlük bir süre içerisinde size geri dönüş yapmamaları bana biraz ilginç geldi. Sonuçları merakla bekl
Tam 5 haftadır çalışan bir bilgisayar bekliyorum diyeyim size

Arkadaşlar sonuç mutlu bitti , ek ücret ödedim farklı bir anakart aldım, ona montaj yapıyorlar eskisini iade aldılar, inşallah sorunsuz bir şekilde kasayı teslim alacağım , yetkisi olan varsa bu konu başlığını silebilirler
Yeni bilgisayar geldi, 2 haftadır kullanıyorum hiç sorun yok , sorun benim baştan beri dediğim gibi anakarttaymış A320 yerine B450 ile değiştirdim
Arkadaşlar sonuç mutlu bitti , ek ücret ödedim farklı bir anakart aldım, ona montaj yapıyorlar eskisini iade aldılar, inşallah sorunsuz bir şekilde kasayı teslim alacağım , yetkisi olan varsa bu konu başlığını silebilirler
Yeni bilgisayar geldi, 2 haftadır kullanıyorum hiç sorun yok , sorun benim baştan beri dediğim gibi anakarttaymış A320 yerine B450 ile değiştirdim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı