Sinerji Bilgisayar Montajı Bilgilendirmesi

Remexia

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar selamlar. Forumda bu konu hakkında hiç bilgi olmaması beni bu olaya itti. Bugün sinerji yetkilileri ile görüştüm. Notlarımı sizlere aktaracağım.
Dostlar öncelikle konuştuğum kişi bana yardım etme konusunda gayet hevesliydi. Sorduğum sorulara anında cevap aldım ve isteklerimin yerine getirileceğini belirtti. Montaj sorusunu sordum ve bana daha önceden yaptıkları montajların fotoğraflarını yolladılar. " Kablolamaya daha fazla özen gösteriyoruz. Bu daha önceden yaptığımız bir montaj resmi. " dediler. Aramızdaki konuşmadan gayet memnun kaldım ve kargolama işlemine daha fazla özen gösterilmesini ilettim. Bu konuda da kargolamanın daha iyi yapılacağını belirttiler. İlgili kargo şirketine de bu konu hakkında bilgi vereceklerini belirttiler. Resimler aşağıda dostlar. Daha yakın bir resim istedim fakat dediğim gibi önceden yapılan bir montaj olduğundan resim atamayacaklarını belirttiler.
Hayırlı Ramazanlar. İyi günler dostlar.

image10.jpg
image11.jpg
image12.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı