Sinerji Bilgisayar Montajı Nasıl ?

0lq

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba yakında Sinerji Bilgisayarın internet üzerindeki sayfasında yaklaşık 2.650 TL civarı bir sistem toplıyacağım, daha önceden hiç PC kasası toplamadım uğraşmakta istemiyorum, bunun üzerine montaj hizmetleri olduğunu duydum montajı sistem geldiğinde burada da paylaşacağım daha almadım, aranızda Sinerji'den sistem toplatan var mı ? Ve ne kadar dikkatle sistemi toplamışlar, size nasıl gelmiş, ürünlerin kutu içeriği tam mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiniz yaparsanız daha iyi olur. Hem parçalara dokunursunuz hem de kendi bilgisayarınız olduğu için daha özenli yaparsınız. Zaten çok zor değil. Technopat YouTube kanalında 3-4 video izlerseniz hemen öğrenirsiniz. Not almanızı öneririm!

Merhaba yakında Sinerji Bilgisayarın internet üzerindeki sayfasında yaklaşık 2.650 TL civarı bir sistem toplıyacağım, daha önceden hiç PC kasası toplamadım uğraşmakta istemiyorum, bunun üzerine montaj hizmetleri olduğunu duydum montajı sistem geldiğinde burada da paylaşacağım daha almadım, aranızda Sinerji'den sistem toplatan var mı ? Ve ne kadar dikkatle sistemi toplamışlar, size nasıl gelmiş, ürünlerin kutu içeriği tam mı ?
Kendin montajla dostum, Youtube'ta detaylı anlatımlı montaj videoları var yapboz gibi düşün çok zor değil. Hatta parçaları farklı sitelerden alarak daha ucuza getirebilirsin. Teknofiyat'tan en uygun fiyatları anında bulabilirsin.

Tecrübe ile sabit montajı mümkünse kendin yap emin ol kendin toplamazsan o çirkin kablolama görüntüsü pencereli kasaya sahipsen içine sinmeyecektir. Hadi hiç olmadı montajı yaptır daha sonra kablolamayı kendin yap.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı