Sinerji Bilgisayar Montajı İyi Midir ?

xkstmnx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sinerji bilgisayardan böyle bir sistem almayı düşünüyorum ama montajları iyi midir ?
Korkuyorum biraz forumda hiç konu yok bununla ilgili. Bir ara da yasak gelmişti sinerjiye.

ScreenHunter_5.jpg

Technopat rehberlerini izleyerek sakin bir şekilde montajı kendin yapabilirsin bence.

Sinerji'deki sistem daha iyi duruyor ancak sizin bileceğiniz iş. Yakınlarınızda montaj işini bilen varsa yardım isteyebilirsiniz.

İstanbul'da yaşıyorsanız ve sistemi hemen toplamayı düşünmüyorsanız 10 gün sonra İstanbul'a döneceğim, birlikte montaj yapabiliriz.

Sinerji'deki sistem daha iyi duruyor ancak sizin bileceğiniz iş. Yakınlarınızda montaj işini bilen varsa yardım isteyebilirsiniz.

İstanbul'da yaşıyorsanız ve sistemi hemen toplamayı düşünmüyorsanız 10 gün sonra İstanbul'a döneceğim, birlikte montaj yapabiliriz.

Maalesef Kastamonuda yaşıyorum. Nasıl bir sehirse 1 tane düzgün bilgisayarci bile yok. Cevremde bilen biri de yok. Yaşım da küçük 14. Keşke şoyle cevremde bilen bi insan olsa. Vatan bilgisayar bile yok burda :(

Montaj ve hizmet konusunda İnventus'u öneririm. Sana İnventus'tan bir sistem topladım.

Eki Görüntüle 78445 Eki Görüntüle 78446
Kardeş sen büyücü müsün? 3-4 saat önce bire bir aynı sistemi topladım 2400 küsürlü bir şey çıkıyordu. Gerçi dolar kuru 2,71'e düşmüş o yüzden mi acaba? Ya da ben bir şeyi yanlış hatırlıyorum.
Edit: Şimdi daha detaylı baktım Vs 450 seçmişsin PSU yu birde H81M Plus anakart. Neyse iyi geceler :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı