Sinerji Bilgisayarla Mahkemelik olduk

Hayır kaybedersem bana giriyor ücreti:) Mahkemelik olacak düzeye gelince işler karışıyor biraz. Avukat ücreti falanda giriyor işin içine. Vazgeçersem başkasına da böyle yapacak bunlar. Kaybedersemde en azından hakkımı aramış olacağım.

Teşekkür ederim yine de.
İtiraz da ne yazmış ki onlar, gözüküyor mu o? Size kazandığınız postadan ayrıyeten mi mahkeme kağıdı geldi?

Evet ayrıyetten yeni posta geldi bugün. Karar fotosunu atamadım boyut çok büyük diyor foruma eklerken boyutu küçültüp atacağım yarın. 3 sayfa bi kağıt.
hizliresim gibi kanallari kullanarak atmak ceza sebebi degilse onlari kullanin atarken.

Evet ayrıyetten yeni posta geldi bugün. Karar fotosunu atamadım boyut çok büyük diyor foruma eklerken boyutu küçültüp atacağım yarın. 3 sayfa bi kağıt.
Tamam hocam. Facebook'ta Tüketici Başvuru Merkezi adlı grup var. Sorununuzu oraya da yazın. Orda da bilgili arkadaşlar var.

Mahkemenin başlamasını bekliyorum. Bi 6 ay sürer artık oda. Hocam kanser olacağım bunlar yüzünden . 2018 Hazıranın'da aldım bu sistemi bi başına geçip zevk alamadım gitti. Garantiye yolladım kaç kez. 3 ay THH kararını bekledim şimdi mahkemesiyle uğraşıyorum.
Sizi caydırmaya çalışmışlar besbelli. Vazgeçmeyin de hadlerini bildirin. (Ama 6 ay da çok yaa)

Sizi caydırmaya çalışmışlar besbelli. Vazgeçmeyin de hadlerini bildirin. (Ama 6 ay da çok yaa)
Bürokrasi sağolsun bunun gibi basit iş şey için bile uzun zamanlar bekleniyor. E Devlet dava sorgulamadan baktığımda hala Tensip Zaptı hazırlanıyo diyor. Bekleyelim bakalım. Bi hazırlayamadılar şu zapt zımbırtısını:)

Geri
Yukarı