Sinerji Bilgisayarla Mahkemelik olduk

Kranovar

Kilopat
Yer
Antartika
Sevgili forumdaşlarım, az buçuk Sinerji Bilgisayar ile açtığım konularıma denk geldiyseniz burnumun kötülükten çıkmadığını görürsünüz. Bilen ve bilmeyenler için link:

Gelelim yeni sorunuma, bunlar itiraz edeceğiz diyorlardı. İtiraz etmişler. Bugün eve mahkeme kağıdı geldi. Bundan sonra benim ne yapmam gerekiyor? Dava süreci nasıl işliyor? Önceden THH mahkemesine başvuran arkadaşlar varsa, deneyimlerini anlatırsa sevinirim.

Sevgili forumdaşlarım az buçuk Sınerji Bilgisayar ile açtığım konularıma denk geldiyseniz burnumun b*ktan çıkmadığını görürsünüz. Bilen ve bilmeyenler için link:

Gelelim yeni sorunuma bunlar itiraz edicez diyorlardı. İtiraz etmişler. Bugün Eve mahkeme kağıdı geldi. Bundan sonra benim ne yapmam gerekiyor? Dava süreci nasıl işliyor önceden THH Mahkemisine başvuran arkadaşlar varsa deneyimlerini anlatırsa sevinirim.
Sen ürünü gönderdin, sorunun düzelmedi. Hatta orada sonlarda yorum da yaptım "olan bitene göre siz haklı çıkarsınız" diye. THH de sizi haklı buldu (haklı olarak). Ne hakla sizi mahkemeye vermişler anlamış değilim. Sorunlu bir kart olduğu apaçık belli. Telefon görüşmelerinin tarihlerini kaydetmiş miydiniz? Lazım olacak size.

Sen ürünü gönderdin, sorunun düzelmedi. Hatta orada sonlarda yorum da yaptım "olan bitene göre siz haklı çıkarsınız" diye. THH de sizi haklı buldu (haklı olarak). Ne hakla sizi mahkemeye vermişler anlamış değilim. Sorunlu bir kart olduğu apaçık belli. Telefon görüşmelerinin tarihlerini kaydetmiş miydiniz? Lazım olacak size.
Telefon kayıtlarımı etmedim ama servis kayıtlarını falan THH'ye sunmuştum. Tekrardan savunma yapmam gerekiyor herhalde. Bu süreç silsilesi harbiden beni yordu. Eğer davayı kaybedersem veya onlar kaybederse ürünün %12'si kadar avukat ücreti ödeyecekmişim/ödeyecekler. Dosya masrafı falanda cabası. Haklı olduğum davayı kaybetmek istemitorum sonuna kadar devam edeceğim. Hayırlısı bakalım. Sinerji Bilgisayar'dan alışveriş yapmayın bunlarla ben uğraşıyorum sizde uğraşmayın.

Size bir şey olmaz. Thh zaten sizi haklı bulmuş, tekrar bulunursunuz. Kağıdın içeriğini atarsanız yardımcı olmaya çalışırız. Siz geri çekilmeyin. Sizi bile çağırmadan dava görülebilir. Siz takipte kalın yeter.

Telefon kayıtlarımı etmedim ama servis kayıtlarını falan THH'ye sunmuştum. Tekrardan savunma yapmam gerekiyor herhalde. Bu süreç silsilesi harbiden beni yordu. Eğer davayı kaybedersem veya onlar kaybederse ürünün %12'si kadar avukat ücreti ödeyecekmişim/ödeyecekler. Dosya masrafı falanda cabası. Haklı olduğum davayı kaybetmek istemitorum sonuna kadar devam edeceğim. Hayırlısı bakalım. Sinerji Bilgisayar'dan alışveriş yapmayın bunlarla ben uğraşıyorum sizde uğraşmayın.
Masraf ödenmesi halinde Thh bu masrafları ödemiyor mu sizin adınıza?

Masraf ödenmesi halinde Thh bu masrafları ödemiyor mu sizin adınıza?
Hayır kaybedersem bana giriyor ücreti:) Mahkemelik olacak düzeye gelince işler karışıyor biraz. Avukat ücreti falanda giriyor işin içine. Vazgeçersem başkasına da böyle yapacak bunlar. Kaybedersemde en azından hakkımı aramış olacağım.
Üst mahkemeye taşınan bir olayım olmadığı için tecrübe sahibi değilim o konuda.
Teşekkür ederim yine de.

Geri
Yukarı