Sinerji CLAY-6700XT vs Mantis-6700XT

Hocam mantiste 3 fanlı seçeneği olsaydı hemen yapardım alırdım fakat XFX gözüme güzel gözüküyor o yüzden.
Üç fanın görsel olarak cazibesi olabilir fakat soğutma performansı olarak benzerler.
Ayrıca yarın öbür gün kartı satmaya çalıştığınız zaman Asus kart daha hızlı alıcı bulacak ve bir nebze de olsa daha yüksek fiyata satabilirsiniz.

Üç fanın görsel olarak cazibesi olabilir fakat soğutma performansı olarak benzerler.
Ayrıca yarın öbür gün kartı satmaya çalıştığınız zaman ASUS kart daha hızlı alıcı bulacak ve bir nebze de olsa daha yüksek fiyata satabilirsiniz.

Evet o konuda haklısınız teşekkür ediyorum ben yine Sinerji clayı tercih ettim şu anlık eğer beğenmezsem 14 gün içinde iade edip mantisi alacağım.

Siz zaten baştan kararını vermişsiniz çok da uzatmaya gerek yok size son diyebileceğim şey o kasayı o PSU'ya emanet etmeyin ilk işiniz onu değiştirmek olsun iyi günlerde kullanın şimdiden.

Siz zaten baştan kararını vermişsiniz çok da uzatmaya gerek yok size son diyebileceğim şey o kasayı o PSU'ya emanet etmeyin ilk işiniz onu değiştirmek olsun iyi günlerde kullanın şimdiden.

Teşekkür ediyorum umarım bir şey olmaz belirti gösterirse direk değiştireceğim ama bu işi yapan insanlar 15klık sistemi bile bile ateşe atacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı