Sinerji.gen.tr alış-veriş deneyimim

227457

Hectopat
Yeni bilgisayar toplayacaklar ve mağazalar hakkında güven sorunu yaşayan arkadaşlar olduğunu tahmin ediyorum çünkü onlardan biriydim.

Sinerjiden pazar akşam 22.00 civarı Gigabyte B450M S2H V2 siparşi verdim.
Salı günü elime ulaştı.
Pazartesi 7 gibi kargoya hazır sipariş güncellemesi yapıldı ve saat 10.30 gibi MNG Kargo'ya verildi.
Salı 12.00 civarı geldi ve kurulum gerçekleştirdim.

3 günde geldi şikayet sitelerinde gördüğünüz 10 günde 7 günde gelmedi tarzı yazılar var.
Tahminimce belli bir YouTube kanalılının hazır sistemi ya da belli bir kargo günleri olduğunu tahmin ederek kargoya verilememiş olabilir.

Kargo süreçleri firmalardan firmaya yaşanan şehire, sipariş verilen zamana göre değişebilmekte. Türkiye'de altyapısı iyi olmayan ağlardan biri de kargoculuk. Kargo problemleri genelde kargo firmalarından kaynaklansa da son zamanlarda bazı internet siteleri de bunu suistimal ediyor (Örn: İtopya) Pandemi bahanesi ile ürünler olabildiğince geç gönderiliyor.

Yeni bilgisayar toplayacaklar ve mağazalar hakkında güven sorunu yaşayan arkadaşlar olduğunu tahmin ediyorum çünkü onlardan biriydim.

Sinerjiden pazar akşam 22.00 civarı Gigabyte B450M S2H V2 siparşi verdim.
Salı günü elime ulaştı.
Pazartesi 7 gibi kargoya hazır sipariş güncellemesi yapıldı ve saat 10.30 gibi MNG Kargo'ya verildi.
Salı 12.00 civarı geldi ve kurulum gerçekleştirdim.

3 günde geldi şikayet sitelerinde gördüğünüz 10 günde 7 günde gelmedi tarzı yazılar var.
Tahminimce belli bir YouTube kanalılının hazır sistemi ya da belli bir kargo günleri olduğunu tahmin ederek kargoya verilememiş olabilir.
Müşterilerin güven sorunu, üründe bir sıkıntı olursa sorunlarının çözülür mü kaygısı yüzünden oluyor. Sinerji bilgisayardan forumda mahkemelik olan arkadaş vardı mesela ve Şikayetvar üzerinde çözülmemiş çok şikayetleri var. Çoğunluğuda ürün sorunlarıyla ilgili.

Geri
Yukarı