Sinerji Güvenilir mi? Sinerji Venom Alınır mı?

Sinerji Bilgisayar'ın 2 yılda yalnızca 5 kez şikayet edilmiş olması gayet memnun edici, yani şikayetlere bakınca da alakasız konular genelde. Alınabilir diye düşünüyorum fakat 500w psu ile 8gb rx 570 beslemek, çok mantıklı gelmedi bana. Aniden kapanma sorunu yaşatabilir. İmkanınız varsa daha düzgün bir kasa alın.
İyi geceler.

Bütçeni biraz arttırma şansın var mı ? Mesela 400 TL fazla verip İşlemciyi Ryzen 5 2600 ve Anakartı B450 yapsan çok daha iyi ve uzun süreli bir sistem olur ayrıca ilerde ekran kartı yenileme gibi bir durumlarda darboğaz gibi bir derdin olmaz. OC yapayım desen dandik anakart sıkıntın olmaz flan.

Şu 8 GB RX570 modelli kasalardan uzak durun. İnsanlar fiyatı uygun diye yöneliveriyor. Açıkçası ben de birkaç kere düştüm. Özelliklere bakınca neden bu kadar ucuz olduğunu fark ettim. RX570'in 8 GB'lık versiyonu pek satmadı ve bu model için 8 GB çok fazla. 4 GB makûldür. Dikkat ederseniz diğer bileşenlerde değişim sağlanabilirken ekran kartını sabitlemişler.

Şu 8 GB RX570 modelli kasalardan uzak durun. İnsanlar fiyatı uygun diye yöneliveriyor. Açıkçası ben de birkaç kere düştüm. Özelliklere bakınca neden bu kadar ucuz olduğunu fark ettim. RX570'in 8 GB'lık versiyonu pek satmadı ve bu model için 8 GB çok fazla. 4 GB makûldür.

Bir ekran kartı için fazladan VRAM olunca neden çok fazla denilsin ki?

Dosya Ekleri

• 3000-3200 RX 570.png
    3000-3200 RX 570.png
    48,8 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı