Sinerji güvenilir mi?

Para mı almadım. İade etmek istedim. İade kabul etmediklerini söylediler. İade olmadı zaten. İade başvurusunda bulunuyorsun. Sonra Sinerji'nin teknik servis bölümüne satın aldığın malın sipariş nosunu girerek durumu anlatıyorsun. Güç kaynağı kasama uyumsuzdu. Adam ben onu sormuyorum, tamir edilecek bir şeyi var mı falan dedi. Daha sonra iade almadıklarını söyledi. Yani konuşmanın seyri bu şekilde gelişti. Daha sonra üyeliğimi sildiler çünkü ucuz şeyler alıyordum. Tam böyle kasaba tüccarı zihniyetindeler bence ama sinerji falan diyerek imaj yapmışlar :d umrumda bile değil çakallıkları. Aşağıdaki linkte konuşmadan bir kesit mevcut, sallamıyorum asla. İade için arıza talep formu (hey yavrum formmuş, böyle elit kelimelerle de göz boyarlar) üzerinden meramını anlatıyorsun. Sonra seni arıza-iade değişim takibi başlığına tıklatarak "teknik servis" bölümüne yolluyorlar. orada türk usulü hizmete geçiyorlar zaten. iade diyorum, tamir diyor :d Kasa olmadı diyorum, ürününüzü alamayız, 2. el ürün satmıyoruz diyor. Ulan komedi ya. :D
Tüketici hakem heyetine başvurdunuz mu ? Banada aynıları söylendi tam olarak. Nasıl alıcaz paramızı ? Aldırmayın şu siteden bişey. Benimde ekran kartım sistemime uymadı.

Tüketici hakem heyetine başvurdunuz mu ? Banada aynıları söylendi tam olarak. Nasıl alıcaz paramızı ? Aldırmayın şu siteden bişey. Benimde ekran kartım sistemime uymadı.
Ben sallamıyorum bu tür insanları artık. Heyet olayına zamanım yok. Arkadaşımızın da başına bir sorun gelmesin diye uyarmak istedim. Kendi adıma hukukî bir şey yapmak yerine bana terbiyesizlik yapan yerden bir şey almamayı tercih ediyorum.

Ben sallamıyorum bu tür insanları artık. Heyet olayına zamanım yok. Arkadaşımızın da başına bir sorun gelmesin diye uyarmak istedim. Kendi adıma hukukî bir şey yapmak yerine bana terbiyesizlik yapan yerden bir şey almamayı tercih ediyorum.
Güç kaynağını kaça sattınız peki elinizdemi hala zararınız ne kadar ? Siz gene iyi ben ekran kartı aldım iade etmiyorlar 530 liraya almışdım.

Güç kaynağını kaça sattınız peki elinizdemi hala zararınız ne kadar ? Siz gene iyi ben ekran kartı aldım iade etmiyorlar 530 liraya almışdım.
Ben 230 liralık Dark marka bir güç kaynağı aldım. Satsan satılmaz, atsan atılmaz bir şey. Güç kaynağı kasaya uyumsuz çıktı iade edelim dediğim zaman biz açılmış ürün almıyoruz dediler. Ve iade başvurusu yaptığımda beni teknik servis yani arıza bakıma yönlendirdiler. Artık gerisi insanlara kalmış, isteyen alır isteyen almaz, kimseyi zorlayamayız.

Son düzenleme:
Ne yapmaya çalışıyorsunuz hocam? Anlayamıyorum sizi. "Bütün şu mağaza güvenilir mi?" konularını bulup tek tek "Güvenilir" mi yazıyorsunuz anlamadım ki?

Geri
Yukarı