Sinerji güvenilir mi?

Güvenilir bir firma genel anlamda.
Fakat üründe bir sorun yaşandığı taktirde zaten 14 gün içinde iade hakkı mevcut. Kutunun açılıp açılmaması da önemli değil. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurarak yine hakkınızı alabiliyorsunuz.

Güvenilir bir firma genel anlamda.
Fakat üründe bir sorun yaşandığı taktirde zaten 14 gün içinde iade hakkı mevcut. Kutunun açılıp açılmaması da önemli değil. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurarak yine hakkınızı alabiliyorsunuz.
Elimizde patlamasın yani. :)
(Teşekkür ederim bu arada.)

bozuk parça satıyor, para iadesi yapmıyor falan diyince içime bir şüphe düştü
Malum piyasada ekran kartı yok ya da fiyatlar fahiş. Ucuza geliyor diye hazır sistem almaya niyetlenmiştim lakin biraz araştırınca çok fazla benzer şikayet olduğunu gördüm. Sinerjiye hazır sistemi montajsız açılmamış-sıfır paket gönderebilir misiniz, kendim montaj yapmak istiyorum şeklinde e-posta attım. "O şekilde gönderemiyoruz." denince şüphelendim. Sonuçta eğer bir sıkıntı varsa direk garantiye yollarsın. Ama Sinerji, biz montajı yaptık çalışıyor diyor. Ürün bozuk çıkarsa kullanıcı hatası yüzünden bozuldu gibi bir algı çıkıyor. Kimseyi kötülemek istemiyorum ama sıfır-paket ürün yollamamanın başka açıklaması yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı