Sinerji hazır sistem E-fatura olmaması ileride sorun yaşatır mı?

Dafirenze

Hectopat
Sinerjiden 1 sene önce hazır sistem toplamıştım. Geçenlerde web sitelerinden aldıklarıma bakayım dedim ama siparişlerim bölümü boştu. Böyle olunca kendilerinden e fatura talep ettim. Bir ürktüm tabii hal böyle olunca. Onlar sistemlerinde tüm ayrıntıları gördüklerini söylediler. Bende ki asıl faturayı da bulamadım. Bir sorun yaşar mıyım ileride?

Son düzenleme:
Sinerjiden 1 sene önce hazır sistem toplamıştım. Geçenlerde web sitelerinden aldıklarıma bakayım dedim ama siparişlerim bölümü boştu. Böyle olunca kendilerinden e fatura talep ettim. Bir ürktüm tabii hal böyle olunca. Onlar sistemlerinde tüm ayrıntıları gördüklerini söylediler. Yüklü bir faturaydı. Bende ki asıl faturayı da bulamadım. Bir sorun yaşar mıyım ileride?
Fatura olmaması büyük sorun. Sıkıntı çıkarırlar kesinlikle.

Yarın sistemde arıza çıktığında, garanti için kendilerine başvurduğunuzda sizden fatura isteyecekler. İşin içinden sıyrılmak için faturasız olmanızı bahane edecekler. Sistemlerinde her şeyi görüyorlarsa sizin faturanız da vardır ellerinde. Israrla isteyin. Başınız ağrımasın.

Fatura olmaması büyük sorun. Sıkıntı çıkarırlar kesinlikle.

Yarın sistemde arıza çıktığında, garanti için kendilerine başvurduğunuzda sizden fatura isteyecekler. İşin içinden sıyrılmak için faturasız olmanızı bahane edecekler. Sistemlerinde her şeyi görüyorlarsa sizin faturanız da vardır ellerinde. Israrla isteyin. Başınız ağrımasın.

E-Faturayı bana gönderdiklerinde bahane edecekleri başka bir şey olur mu?

E-Faturayı bana gönderdiklerinde bahane edecekleri başka bir şey olur mu?

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda sizden;
  • Fatura
  • Garanti (arızalı ürünün garantisi)
  • Orjinal kutuları
Ben ne zaman iade, garanti için başvursam bu üç şeyi muhakkak istiyorlar.Sizin alışveriş yaptığınız yerden hiç bir şey almadım ama onlar da bunları ister muhakkak. Sitelerinde ''Garanti ve İade koşulları'' gibi bir yer yok mu oraya bir göz atın.

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda sizden;
  • Fatura
  • Garanti (arızalı ürünün garantisi)
  • Orjinal kutuları
Ben ne zaman iade, garanti için başvursam bu üç şeyi muhakkak istiyorlar.Sizin alışveriş yaptığınız yerden hiç bir şey almadım ama onlar da bunları ister muhakkak. Sitelerinde ''Garanti ve İade koşulları'' gibi bir yer yok mu oraya bir göz atın.
Faturamı kaybettim ne yapmalıyım?
Son 5 yıla ait kaybettiğiniz faturanızı, sipariş numaranız veya yaklaşık tarih belirterek [email protected] adresine e-mail atarak talep edebilirsiniz.

Bu talebi yaptım. Sitelerinde böyle yazıyor. Benim merak ettiğim Asus ürünümde bir arıza olsa direk Asus'un sitesinden seri numarasını girerek arıza onarım talep edemez miyim? Sinerji ile değil de doğrudan Asus ile muhatap olmak istiyorum.

Faturamı kaybettim ne yapmalıyım?
Son 5 yıla ait kaybettiğiniz faturanızı, sipariş numaranız veya yaklaşık tarih belirterek [email protected] adresine e-mail atarak talep edebilirsiniz.

Bu talebi yaptım. Sitelerinde böyle yazıyor. Benim merak ettiğim Asus ürünümde bir arıza olsa direk Asus'un sitesinden seri numarasını girerek arıza onarım talep edemez miyim? Sinerji ile değil de doğrudan Asus ile muhatap olmak istiyorum.

O konuda bir bilgim yok maalesef.

Geri
Yukarı