Sinerji bilgisayar fatura tarihi sorunu

Tituspullo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sinerji Bilgisayar'dan ilk kez 20/06/2020 tarihinde alışveriş yaptım. Firmanın güvenilirliği konusunda herhangi bir şüphem yok ancak ASUS'un belirli ürünlerde geri ödeme kampanyası vardı 21/06/2020 tarihine kadar. Belki bu durumu bilenleriniz vardır. Ürün bugün elime geldi. Sorun ise şu; ben siparişimi 20/06/2020 tarihinde vermişken gelen e-faturaya bakıyorum sipariş tarihi 22/06/2020 olarak görünüyor. Haliyle bu durumda ben de geri ödemeden faydalanamamış oluyorum. Firmaya faturamın 20/06/2020 tarihinde kesilmesini söylemek için işten fırsat buldukça 2 gün boyunca ulaşmaya çalıştım ancak ne mümkün. Dakikalarca bekliyorsunuz sonra telefon kendiliğinden kapanıyor. Az önce mail atarak fatura tarihimi, sipariş verdiğim tarihle güncellemelerini ve yeni e-fatura göndermelerini rica ettim ve şimdilik bekliyorum. Sizce bahsettiğim durum yapılabilir mi? Yani önceki faturayı iptal edip yeni fatura kesebilirler mi?

Merak ettiğim bir diğer durum da şu; şimdiye kadar birçok firmadan alışveriş yapan biri olarak siparişi ne zaman verdiysem tarih ve saatine kadar aynı giriliyor. İlk defa sipariş tarihinden 2 gün sonra fatura kesilmesi durumuyla karşılaştım. Başına benzer durum gelen ve düzelttirebilen var mı? Eğer düzeltmezlerse nasıl bir yol izleyebilirim?

Geri
Yukarı