Sinerji satış sonrası hizmetleri nasıl ve neden bu kadar ucuz?

My Man!

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Başlık zaten kendini anlatıyor. Sinerji oldukça ucuz olduğundan dikkatimi çekiyordu bayadır. Şu aralar bilgisayar alma ihtimalim var ve kafamda alıcağım yerler olarak liste yaptıgımda en başa koydum. Ama neden bu kadar ucuz ve aldıktan sonra bir hata olduğunda üstüne soğuk su mu içmem gerekiyor?

Göndermezler. :D Çünkü dükkanları yok.

Ucuz olmasındaki neden; mağazaları olmadığı için kira dertleri yok. Fazla çalışanlara ihtiyaç yok. Elektrik ihtiyacıda az. Reklam içinde gördüğüm kadarıyla bütçe de ayırmıyolar.

Ucuz olmasındaki neden; mağazaları olmadığı için kira dertleri yok. Fazla çalışanlara ihtiyaç yok. Elektrik ihtiyacıda az. Reklam içinde gördüğüm kadarıyla bütçe de ayırmıyolar.
Hocam cok sagolun. Ben bilgisayari oradan alayim o zaman. Parcalarida kargoyla degil gidip alicam. Iste tek merakim alirim sorun olur, biz ilgilenmiyoruz demeleri korkusuydu.

Mağazası yoksa bana mağaza için yol tarif etmezlerdi herhalde ?
Google Haritalar

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı