Sinerji Sipariş İptal Etme

Emresirkeci

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar Sinerji'den sistem topladım fakat PC montaj ve test seçeneğini seçmeyi unutmuşum iptal edip o seçeneği seçerek tekrar toplamak istiyorum yardımcı olur musunuz? İptal isteğimi belirttim fakat iptal etmeden siparişi değiştirip ekleyebilir miyiz öyle bir şansımız var mı lütfen yardımcı olun. Sinerji ne zaman cevap verir onu da yazarsanız çok iyi olur sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Sinerji'den sistem topladım fakat PC montaj ve test seçeneğini seçmeyi unutmuşum iptal edip o seçeneği seçerek tekrar toplamak istiyorum yardımcı olur musunuz? İptal isteğimi belirttim fakat iptal etmeden siparişi değiştirip ekleyebilir miyiz öyle bir şansımız var mı lütfen yardımcı olun. Sinerji ne zaman cevap verir onu da yazarsanız çok iyi olur sağ olun.
Telefondan arayın. Şu kodlu siparişime şunu eklemek istiyorum diyin. Eklerler.

Dediğiniz şeyi konuyu açtığım anda aklıma geldi aradım ve hal oldu ama yine de teşekkürler.

Sinerjiye gıcığım ben, hepsiburada üzerinden satıcının sinerji olduğu ram aldım, kutusu açık geldi. Güvenlik bandı kesilmişti.

Sonra gittim adamlardan Rx470 aldım gene o_O

Telefondan arayın. Şu kodlu siparişime şunu eklemek istiyorum diyin. Eklerler.
Sinerjiye gıcığım ben, hepsiburada üzerinden satıcının sinerji olduğu ram aldım, kutusu açık geldi. Güvenlik bandı kesilmişti.

Sonra gittim adamlardan Rx470 aldım gene o_O
Sen neden bu kadar şanssızın abi bir anlasam zaten işlemci İ7 6700 ekran kartı Rx 470 4 GB :)

Sen neden bu kadar şanssızın abi bir anlasam zaten işlemci İ7 6700 ekran kartı Rx 470 4 GB :)

Sistemi toplarken herşeyi hepsiburada'dan aldım, işlemci gittigidiyorda daha ucuzdu onu oradan alayım dedim. i5 6500, aldım 700tl'e, sonra satıcının yorumlarına baktım ''ürün belirtildiği gibi kutusu hasarlı geldi, fakat memnunum '' falan yazmışlar. Benim aldıgım işlemciyi kontol ettim '' kutusu hasarlı, açılıp test edilmiştir '' yazıyor.
Satıcı ile temasa geçip iptal ettirdim. Hepsiburadaya baktım i5 6500, 800tl.
Ben şu 300 lira farkı vereğimde, i7 6700 alayım, ileride bi ekran kartını günceller 5 sene kullanırım bunu dedim, verdim siparişi :D

RX 590 çıktığında, ona terfi edeceğim.

Birde o zamana monitörümü de satıp 144hz 2k 27inç FreeSync destekli monitör alacağım :)

Sistemi toplarken herşeyi hepsiburada'dan aldım, işlemci gittigidiyorda daha ucuzdu onu oradan alayım dedim. i5 6500, aldım 700tl'e, sonra satıcının yorumlarına baktım ''ürün belirtildiği gibi kutusu hasarlı geldi, fakat memnunum '' falan yazmışlar. Benim aldıgım işlemciyi kontol ettim '' kutusu hasarlı, açılıp test edilmiştir '' yazıyor.
Satıcı ile temasa geçip iptal ettirdim. Hepsiburadaya baktım i5 6500, 800tl.
Ben şu 300 lira farkı vereğimde, i7 6700 alayım, ileride bi ekran kartını günceller 5 sene kullanırım bunu dedim, verdim siparişi :D

RX 590 çıktığında, ona terfi edeceğim.

Birde o zamana monitörümü de satıp 144hz 2k 27inç FreeSync destekli monitör alacağım :)
RX 590 ne zaman çıkacak bir bilginiz var mı?

Şuanda AMD mühendisleri onu düşünmüyorlardır, Rx490'ın son testleri yapılıyordur.

Rx490 çıktıktan sonra, 1 sene içerisinde çıkacağını tahmin ediyorum :)

Özetle; bir bilgim yok :(
Anladım. Bende ZEN'i bekliyorum. Bu arada sisteminizin Maaşallah'ı var. İnşallah bana da nasip olur. Umarım bir gün bir konu açarsınız. "RX 470 Oyun Performansı" diye. Merak ediyorum GTA 5 gibi oyunlarda sizin işlemcinizle kaç fps alıyor.

Anladım. Bende ZEN'i bekliyorum. Bu arada sisteminizin Maaşallah'ı var. İnşallah bana da nasip olur. Umarım bir gün bir konu açarsınız. "RX 470 Oyun Performansı" diye. Merak ediyorum GTA 5 gibi oyunlarda sizin işlemcinizle kaç fps alıyor.

Böyle birşey yapmayı düşünüyorum fakat şuanda yanlızca 240GB SSD olduğundan çok fazla oyunda test edemeyeceğim. Muhtemelen yarın aynı SSD'den bir tane daha gelecek(normalde bugün gelecekti ama malum, yurtiçi kargo), Raid 0 yapıp 480GB depolama ile tüm oyunlarımı kurabileceğim.

Bu durumda ne disk darboğazı ne işlemci darboğazı olmayacak, sonucunda ise RX470 overclock'lu testini yapabilmiş olacağım :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı