Sinerji Ultimate Ryzen 5 5500 PC nasıl?

Evet ama SSD'yi 1 TB yaptığımda 19bine çıkıyor bütçem yetmiyor bir de Sinerji'deki soğutucu nasıl yetersiz yani yetersizse niye oraya bir seçenek olarak koymuşlar
Siz ekran kartının mı güçlü olmasını istersiniz? Depolama mı istersiniz? Hayır ona da bir cevabım var.

İsterseniz buna önerdiğim DARK soğutucuyu ekleyin. Yine 18.000 TL bandı aşılmaz.

Tekrar edeyim: Stok soğutucunun genel varlığı, işlemciyi standart senaryolarda işletilir tutmaktır. Oyunlar, yorucu programlar, hava gibi etmenler bu durumun önüne geçer.

Siz ekran kartının mı güçlü olmasını isterseniz? Depolama mı istersiniz? Hayır ona da bir cevabım var.

Tabii ki ekran kartı ama 512 GB yeterli olur mu onu pek bilmiyorum açıkçası ama bu attığınız sanırım aralarından en iyisi RTX 3060 Ti'lı sistem ile bu son attığınız arasında düşünürüm teşekkürler ve soğutucu almam çok önemli mi yani soğutucusuz ne kadar bir performans kaybım olur Tasarım veya render ile uğraşmıyorum veya yayın Sadece Gaming için soğutucu o kadar gerekli mi?

Tabii ki ekran kartı ama 512 GB yeterli olur mu onu pek bilmiyorum açıkçası ama bu attığınız sanırım aralarından en iyisi RTX 3060 Ti'lı sistem ile bu son attığınız arasında düşünürüm teşekkürler ve soğutucu almam çok önemli mi yani soğutucusuz ne kadar bir performans kaybım olur Tasarım veya render ile uğraşmıyorum veya yayın Sadece Gaming için soğutucu o kadar gerekli mi?
Bu işlemciyi soğutucusu olmadan tam performans ile kullanmak isterseniz sınıra yakın sıcaklıkları görürsünüz. Sonrasında buraya gelip soğutucu konusu da açarsınız. Haliyle 400 TL'lik bir kule tipi bir soğutucu almak size artı değer katar. Depolama konusunda bir şey diyemem. O biraz size kalır. Her iki sistemi de son olarak sunayım.

Bu işlemciyi soğutucusu olmadan tam performans ile kullanmak isterseniz sınıra yakın sıcaklıkları görürsünüz. Buraya gelip soğutucu konusu da açarsınız. 400 TL'lik bir kule tipi bir soğutucu almak size artı değer katar. Depolama konusunda bir şey diyemem. O biraz size kalır. Her iki sistemi de son olarak sunayım.

Tam performans değil aslında overclock yapma gibi bi amacım yok sadece düz ayarlarda gaming için kullanıcam oc yapma gibi bi amacım yok

Geri
Yukarı