Sinerji Unique sistem nasıldır?

Ali.-.Alkan

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Şöyle bir sistem buldum sizce sistem, nasıl muadili olan ekran kartlarıyla performans testlerine baktım. Artısı eksisi nedir? Sizin eklemek istediğiniz veya bir öneriniz olur mu? Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Şöyle bir sistem buldum sizce sistem, nasıl muadili olan ekran kartlarıyla performans testlerine baktım. Artısı eksisi nedir? Sizin eklemek istediğiniz veya bir öneriniz olur mu? Teşekkür ederim şimdiden.

Moderatörler bu konuyu nasıl onayladı anlam veremiyorum 2 hafta önce aynı şeyi ben yapmıştım 1 gün ban attılar :D.

Denk fiyattan bunu alabilirsin bence, o sistemden en büyük artısı teknolojik açıdan zengin olması. 4060 daha makul ve sorunsuz deneyim sunar.
Bütçeniz yoksa bunu alın.

Bütçeniz varsa bunu alın;

Yukardada dediğim gibi kanka aynı fiyattan benim attığım daha iyi.
Hocam çeşitli konulara da baktım ogb VRAM in artık yeterli olmayacağı konusunda endişelerim var alıp iki gün sonra sorun yaşamayalım

AM4 sistem alınmaz bu fiyata. Diğer özellikleri iyi olsa bari diyeceğim de iyi olan yanı yok sistemin :)
Am4 sistemler de buldum fakat biraz da ileriyi düşündüğüm için ben de yönelmedim pek

Bütçeniz yoksa bunu alın.

Bütçeniz varsa bunu alın;
Çeşitli sistem karşılaştırmalarında 6700xt daha performanslı gibiydi hocam ama

Yeni konular

Geri
Yukarı